قفسه کتاب

قفسه کتاب

معرفی قفسه کتاب:

وقتی صحبت از قفسه کتاب bookshelf می شود اولین چیزی که به ذهنتان می رسد احتمالاً به شکل یک مستطیل یا مربع معمولی روی دیوار است که کتاب ها داخلش قرار می گیرند. ولی طراحی های امروزی قفسه کتاب bookshelf دیگر کسل کننده و عادی نیستند. طراحان شاهکارهایی می آفرینند که علاوه بر آنکه کتاب های شما را در قفسه کتاب bookshelf نگه می دارند، سبک و زیبایی خاصی هم به منزل و قفسه کتاب شما می دهند.منزل شما سبک و شخصیت شما را نشان می دهد. همه ما علایق و سلایق مختلفی داریم و می خواهیم منزل خود را به محل بهتری برای زندگی تبدیل کنیم. با استفاده از قفسه کتاب نه تنها به خودتان لطف می کنید و به منظره مقابل رویتان تنوع می بخشید، بلکه طراحی صنعتی متفاوتی نیز در قفسه کتاب bookshelf انجام می دهید. سلیقه و کلاس شما هر طور که باشد، نوبت شماست که آن را نشان دهید!

محصولات قفسه رادان صنعت شرق:

محصولات و تولیدات قفسه فروشگاهی رادان صنعت شرق شامل استند دوچرخه ، فروش قفسه ، استند میز صندوق ، فروش قفسه سبد حراج ، سبد خرید دستی ، قفسه پوشاک ، قفسه کتاب ، قفسه آجیل، قفسه دوطرفه وسط فروشگاهی ، قفسه سنگین فروشگاهی ، قفسه گرد ، قفسه میوه و سبزیجات ، قفسه نان و استند نان ، قفسه یکطرفه کنار دیواری ، کالسکه خرید و چرخ خرید فروشگاهی ، گیت و نرده محافظ ، میز صندوق میباشد که این محصولات قفسه بندی و قفسه انبار دارای بالاترین کیفیت و بهترین قیمت میباشد و مورد تایید اروپا نیز قرار گرفته است . محصولات قفسه انبار رادان صنعت شرق نیز شامل قفسه بندی پالت راک ، قفسه بندی پانل راک ، قفسه بندی پیچ و مهره ای ، قفسه بندی خود راهرو ، قفسه بندی خود سوله ، قفسه بندی درایوین راک ، قفسه بندی سردخانه ای ، قفسه بندی کانتی لور ، نیم طبقه پیش ساخته مزنین میباشد که با مرغوبترین کیفیت ساخته و عرضه میگردد . 

مشخصات فنی قفسه بندی کتاب

- جنس اجزاء: ورق فولاد مبارکه با ضخامت 1.5 میلی متر و رنگ پودری الکترواستاتیک
- میزان تحمل بار در هر طبقه: 10 تا 20 کیلوگرم
- کاربرد: منازل، مدارس، دفاتر و فروشگاه‌ها

لازم به توضیح است طراحی خلاقانه قفسه بندی کتاب شرکت رادان صنعت شرق در اداره ثبت مالیکت به نام این مجموعه ثبت گردیده است.

رادان صنعت شرق در زمینه خرید قفسه و فروش قفسه در خدمت شماست . قفسه کتاب یکی دیگر از محصولات رادان صنعت شرق میباشد . شما حتما در خانه و یا محل کار خود کتاب های گوناگونی دارید . با استفاده از قفسه کتاب bookshelf شما میتوانید به کتابهای خود نظم دهید و آنها را با استفاده از قفسه کتاب بصورت شکیلی نمایش دهید . معمولا فروشگاه های کتاب هم از قفسه کتاب مخصوص استفاده میکنند که شرکت رادان صنعت شرق در زمینه تولید قفسه کتاب نیز برترین سازنده در کشور محسوب میگردد . اگر در منزل یا محل کار خود نیاز به قفسه کتاب داشتید حتما با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید تا آخرین مدل های قفسه کتاب bookshelf و آخرین قیمت های قفسه کتاب را همکاران ما به شما عزیزان اطلاع دهند.

رادان صنعت شرق برترین شرکت تولید کننده انواع قفسه، سیستم قفسه بندی، قفسه فروشگاهی و مدل های گوناگون قفسه انبار با پشتوانه بیش از یک دهه فعالیت در این صنعت، این آمادگی را دارند تا پاسخگویی به کلیه نیازهای قفسه بندی شما مشتریان گرامی باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش در ارتباط باشید.

قفسه کتاب قفسه کتاب