قفسه سوپرمارکت

قفسه سوپرمارکت

تجهیز و چیدمان قفسه های سوپرمارکت باید براساس استانداردها و نیازهای یک فروشگاه توسط سیستم های قفسه بندی با کیفیت انجام گیرد، چرا که تمامی کالاهایی را که یک فرد در طول روز به آن نیاز دارد در زیر یک سقف جمع آوری شده و حجم بسیار زیادی از مشتریان و محصولات در تعامل با این تجهیزات فروشگاهی می باشند.

نحوه چیدمان سوپرمارکت نقشی اساسی در برآورده کردن نیازهای روزانه مشتریان و شکل گیری فرهنگ خرید در آنها ایفا می کند. لذا بکار گیری چیدمان قفسه های سوپرمارکت بصورت مناسب و کارا در مرحله نخست و استفاده از سیستم قفسه بندی با کیفیت و درجه یک در مرحله بعد از اهمیت بالایی در این فضاها برخوردار است.

شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق با داشتن تجربه بیش از دو دهه فعالیت در زمینه تولید انواع قفسه، باعث شده است تا تجهیزات فروشگاهی با استانداردهای روز اروپا و کیفیتی بالا را عرضه نماید و هدف اصلی این شرکت تولیدی علاوه بر حفظ و ارتقا کیفیت محصولات قفسه بندی خود، ایجاد روابط متقابل پایدار و مشتری مداری در جهت توسعه کسب و کار می باشد .

ارائه خدمات متمایز طراحی دکوراسیون داخلی سوپرمارکت در شرکت تولیدی رادان صنعت شرق با استفاده از تجهیزات و ماشین آلات مدرن روز در تولید انواع قفسه فلزی، قفسه انبار، قفسه سوپرمارکت و ... باعث شده است تا رضایت کامل مشتری خود را جلب نماییم .

یکی از خدمات قابل ارائه شرکت رادان صنعت شرق، ساخت،تولید و چیدمان قفسه های سوپرمارکت میباشد که با توجه به فضای سوپرمارکت شما، در اندازه های گوناگون تولید می شود و طراحان حرفه ای ما با طراحی خلاقانه و مدرن، سعی در ارائه طرحی زیبا و در عین حال استفاده بهینه از فضاهای خالی می نمایند .

معرفی سیستم قفسه سوپر مارکت

سیستم قفسه سوپر مارکتی به سیستمی از قفسه بندی اطلاق می گردد که دارای قابلیت مونتاژ و دمونتاژ بسیار ساده می باشد و در این عملیات، نیازی به استفاده از جوشکاری و یا حتی آچار و پیچ نیست.
برای سیستم قفسه بندی سوپرمارکتی، عناوین دیگری همچون قفسه بندی مغازه ،قفسه بندی هایپرمارکتی، تصاویر چیدمان سوپرمارکت و … نیز آورده می شود که همگی آنها یک معنی واحد را میدهد.

معرفی قسمت های اصلی قفسه سوپرمارکت

پانل: قطعه ای از قفسه میباشد که کالاها بر روی آن چیده می شوند.
ستونی: ستونی ها دارای سه شکل متفاوت هستند.
در صورتی که قرار باشد قفسه به دیوار پیچ شود، از ستونی های دیواری استفاده میشود و اگر قرار باشد قفسه به صورت خود ایستا بر روی زمین قرار گیرد از انواع ستونی های خود ایستای یک طرفه و دو طرفه استفاده می گردد.
لچگی: قطعه مثلث شکلی است با یک زاویه قائم که در ستونی جا می خورد و پانل ها بر روی آن قرار میگیرند و با توجه به ابعاد پانل، ابعاد آن نیز متنوع است
صفحه پشت: قطعه ایست که فضای خالی پشت پانل های قفسه را پر می کند تا مانع سقوط اشیاء به پشت قفسه گردد.

شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق، بعنوان برترین تولیدکننده انواع تجهیزات فروشگاهی و تجهیزات انبار در کشور، این افتخار را دارد تا با ارائه محصولات متنوع خود همچون قفسه، قفسه فروشگاهی، قفسه انبار و همچنین تولید و ساخت انواع سیستمهای قفسه بندی به شما عزیزان، سهمی در صنعت کشور دارا باشد.شما میتوانید جهت دریافت اطلاعات دیگر محصولات تولیدی شرکت رادان صنعت شرق همچون قفسه فروشگاهی و قفسه انبار، با همکاران ما در واحد فروش شرکت در ارتباط باشید.