قفسه بندی درایوین راک

قفسه بندی درایوین راک

معرفی قفسه بندی درایوین راک

سیستم قفسه بندی درایوین راک Shelving Rock جهت انبارش مواد اولیه یا محصولات همگن طراحی شده است. در این مدل قفسه انبار نسبت به قفسه انبارهای دیگر، از فضای موجود و ارتفاع انبار بهترین بهره را میتوان برد. قفسه بندی درایوین راک Shelving Rock از واحد های راک تشکیل شده که داخل راهروها و بر روی ریل ها بارگذاری انجام می شود.

لیفتراک همراه با بار (روی پالت های مخصوص درایوین) وارد راهرو ها قفسه بندی درایوین راک Shelving Rock شده و طبقات درایوین راک را بارگذاری می نمایند. در قفسه بندی درایوین راک توصیه می گردد در هر راهرو کالاها یا مواد همگن انبار شده تا از جابجایی های زیاد و غیر ضروری پالت ها در قفسه بندی درایوین راک جلوگیری شود. سیستم قفسه بندی درایوین راک به دو روش LIFO یا FIFO قابل اجرا می باشد. روش LIFO به صورتی اجرا می گردد که آخرین پالت بارگذاری شده، اولین پالت قابل برداشت است. اما در روش FIFO گذاشت و برداشت اقلام بر اساس فرآیند ذخیره سازی بوده و اولین پالت بارگذاری شده، اولین پالت قابل برداشت می باشد. روش FIFO مناسب انبار کالاهای دارای تاریخ انقضا است.

مشخصات فنی قفسه بندی درایوین راک Shelving Rock

- قفسه بندی درایوین راک قابلیت استفاده در انبارهای محصول و مواد اولیه را دارا می باشد .
- قابلیت بارگذاری کالا در این نوع قفسه انبار بوسیله لیفتراک در کلیه راهروها و چیدمان چندین پالت در ارتفاع بدون تماس با یکدیگر
- بیشترین استفاده از فضای انبار با استفاده از قفسه بندی درایوین راک
- افزایش فضای مفید انبار بوسیله قفسه بندی به چندین برابر
- قابلیت طراحی قفسه بندی برای ابعاد و ظرفیت های مختلف
- رعایت سیستم LIFO یا FIFO در طراحی قفسه بندی درایوین راک
- عدم نیاز قفسه بندی درایوین راک به اختصاص راهرو جهت چرخش لیفتراک .

مشخصات فنی قفسه بندی درایوین راک

- قفسه بندی درایوین راک از فریم های پیچ و مهره ای و بازوهای افقی ( کنسول ) با اتصال کلیپ و ریل مخصوص جهت بارگذاری تشکیل شده است .
- فریم های قفسه بندی درایوین راک از اتصال ستونها و بادبندهای افقی و مورب و بیس پلیت کف تشکیل می گردد که در عرض های مختلف تولید و معمولاً فریم های وسط هر ردیف قفسه بندی درایوین راک بصورت مشترک خواهند بود .
- کنسولها قفسه بندی درایوین راک از مقاطع رول فرمی تولید و کلیپ آن دارای 4 یا 5 ناخن می باشد که با جوش CO2 به کنسول متصل و برای بارگذاری های مختلف نوع مقاطع و ضخامت آن تغییر می نماید .
- ریل قفسه بندی درایوین راک Shelving Rock روی کنسول ها از نوع رول فرمی با خم های مقاوم و دارای قفل مخصوص برای عدم جابجایی در اثر ضربه لیفتراک می باشد .
- در قفسه بندی درایوین راک قابلیت استفاده از گارد محافظ ستون و ریل های محافظ در عمق راهرو برای جلوگیری از ضربات احتمالی لیفتراک با توجه به درخواست مشتری وجود دارد .
- دهانه ورودی سیستم قفسه بندی درایوین راک با توجه به ابعاد پالت و نوع لیفتراک در بازه 150 تا 200 سانتی متر تعیین می شود.
- تحمل بار فریم ها، بازوها و ریل ها در قفسه بندی درایوین راک بر اساس نیاز مشتری قابل محاسبه و تولید می باشد. این سیستم می تواند پالت های دارای بار با وزن 1000 کیلوگرم معادل 1 تن تا 3000 کیلوگرم معادل 3 تن را تحمل نماید. 
- کلیه مقاطع قفسه بندی بوسیله رول فرم تولید می گردد و کلیه اتصالات تماماً پیچ و مهره ای می باشد .
- اولین پالت در این طرح قفسه انبار بر روی سطح زمین چیدمان می گردد .
- کلیه بیس پلیت ها قفسه بندی دارای پوشش گالوانیزه گرم مطابق با استاندارد ASTM/A123 می باشند و توسط 2 عدد رول بولت هیلتی به زمین متصل می شوند .
- جهت جلوگیری از هرگونه ارتعاش و نیروهای جانبی در این شکل قفسه انبار، سیستم توسط سیم بکسل و رابط ، مهار می شود .
- بر اساس درخواست مشتری قابلیت نصب گارد ریل برای حرکت آسان لیفتراک به سیستم را دارا می باشد .
- برای استفاده مفید ، ضریب ایمنی بیشتر و بالابردن سرعت چیدمان از پالتهای فلزی استاندارد درایوین استفاده می گردد
- رنگ کلیه اجزاء فریم ها با فام طوسی ، کنسول ها و رابط ها با فام نارنجی و ریل ها با فام طوسی آلکید آمید مایع بوده و در صورت درخواست مشتری با توجه به شرایط آب و هوایی با پوشش رنگ پودر الکترواستاتیک یا گالوانیزه گرم نیز قابل تحویل می باشد .

همکاران واحد فروش شرکت رادان صنعت شرق آماده ارائه مشاوره کاملاً رایگان و همچنین دریافت سفارشات محصولات تولیدی از جمله قفسه، قفسه بندی ، قفسه فروشگاهی و قفسه انبار از شما مشتریان گرامی میباشند. شرکت رادان صنعت شرق با بیش از یک دهه فعالیت مستمر در عرصه صنعت این مرز و بوم در خدمت شماست.

قفسه بندی درایوین راک قفسه بندی درایوین راک