قفسه بندی پالت راک

قفسه بندی پالت راک

در راه اندازی انواع انبار در سراسر جهان، پیاده سازی سیستم قفسه بندی انبار بهینه و مقاوم یکی از ارکان اصلی هر نوع انباری میباشد که این بخش مورد توجه مدیران نیز میباشد تا با صرف هزینه مناسب، بتوانند بهترین تجهیزات انبار مورد نیاز خود را دریافت کنند.

قفسه بندی پالت راک Pallet Shelving Rock متداولترین قفسه بندی در قفسه انبار برای نگهداری اقلام سنگین و حجیمی است كه در پالت یا پالت دیواره دار قرار میگیرند و در این قفسه بندی پالت راک اقلام توسط ماشینهای حمل بار لیفتراک، در قفسه انبار گذاشت و برداشت می‌شوند .

قفسه بندی پالت راک متناسب با ارتفاع سالن و وزن اقلام تا چند طبقه قابل اجراست و با توجه به ابعاد بار در قفسه بندی پالت راک، فاصله طبقات نیز تغییر می کند. این محصول (قفسه بندی پالت راک) در اکثر صنایع کاربرد فراوان دارد .

کاربرد قفسه بندی پالت راک

قفسه بندی پالت راک در بخش های متعدد صنعت کاربرد دارد. این سیستم قفسه مناسب ذخیره سازی کالاها در انبارهای مواد، کالا و قطعات یدکی است. از جمله دیگر کاربرد های قفسه بندی راک می توان به استفاده آن در کارگاه ها، سالن های تولید و همچنین در سردخانه ها اشاره نمود. این روش قفسه بندی به دلیل فضای بهینه ای که در اختیار انبارداران قرار می دهد، در زمره قفسه های پرکاربرد قرار می گیرد.

مقایسه قیمت این مدل قفسه انبار

همان طور که گفتیم قفسه بندی پالت راک به خوبی محیط انبار را تقسیم بندی نموده و فضایی بهینه جهت ذخیره سازی کالاها فراهم می آورد. ضمن اینکه طبقات در قفسه های راک اغلب توانایی تحمل بار بالایی دارند و می توان کالاهای سنگین وزرن و حجیم را به راحتی در آن ها قرار داد. این مزایا سبب شده قفسه بندی راک، سیستمی بهینه و مقرون به صرفه برای صاحبان کارخانه ها و کارگاه ها باشد. در واقع می توان گفت این روش قفسه بندی با توجه به فضایی فراهم آورده و قدرت تحمل بار، بسیار ارزان قیمت و نازل می باشد.

ارتفاع قابل اجرا در قفسه بندی پالت راک

قفسه های پالت راک بنا بر نیاز مشتریان در اندازه ها و ابعاد متعددی قابل اجرا و پیاده سازی هستند. حداکثر ارتفاعی که با این روش می توان ایجاد نمود حدود 9 متر می باشد. به همین دلیل قفسه بندی پالت راک در انبارهای صنعتی و تولیدی کاربرد بالایی دارد.

ویژگی های قفسه بندی پالت راک Pallet Shelving Rock

- طراحی و اجرای قفسه بندی پالت راک تا چند طبقه متناسب با ابعاد و ارتفاع سالن امکان پذیر است.
- قفسه بندی پالت راک دارای تنوع در ابعاد و ظرفیت تحمل بار با توجه به وزن و اندازه بسته‌ بندی و چیدمان پالتها است.
- دسترسی مستقیم و آسان به هر پالت بدون نیاز به جابجایی دیگر پالتها.
- اتصال آسان طبقات به ستونها بوسیله كلیپ و امكان كاهش و افزایش فاصله طبقات برای نیازهای آتی
- افزایش ایمنی با استفاده از قفسه بندی پالت راک Pallet Shelving Rock در انبار .
- مدیریت آسان موجودیهای مواد و كالا در انبار .
- كاهش هزینه های عملیاتی انبار با تجهیز انبار به سیستم قفسه بندی پالت راک
- امكان بارگذاری اقلام در قفسه بندی پالت راک به وسیله لیفتراك و استفاده از حداكثر سالن
- طراحی دهنه بازو ها و فریم ها قفسه بندی پالت راک بر اساس ابعاد پالت

لیست قیمت قفسه بندی پالت راک شرکت رادان صنعت شرق در تاریخ 98/8/12

لیست قیمت قفسه بندی راک در آبان ماه 98

عرض یا عمق استاندارد قفسه بندی پالت راک

آنچه عرض یا عمق قفسه بندی پالت راک را تعیین می نماید قاب است. عرض یا عمق استاندارد با توجه به ابعاد و اندازه های پالت و باکس پالت های مورد کاربرد ۸۰ و ۹۰ سانتیمتر می باشد. با این همه در عرض های ۶۰، ۷۰، ۱۰۰، ۱۱۰، ۱۲۰، ۱۳۰، ۱۴۰ و ۱۵۰ سانتیمتر طراحی شده و قابل ساخت می باشد.

رنگ قفسه بندی پالت راک Pallet Shelving Rock :

رنگ قاب و اجزای آن در قفسه بندی پالت راک طوسی پودر (اپوکسی پلی استر) و سایر قطعه ها در قفسه بندی پالت راک شامل بازو، رابط و … به رنگ نارنجی پودر (اپوکسی پلی استر) می باشد.

نحوه بارگذاری قفسه بندی پالت راک

عملیات گذاشت و برداشت بار به روی قفسه بندی پالت راک به کمک ماشین های مخصوص این کار خواهد شد. از جمله این ماشین ها که بیشترین کاربرد را در قفسه بندی پالت راک دارد می توان به لیفتراک اشاره داشت.

شرکت رادان صنعت شرق ارائه دهنده انواع سیستم های قفسه بندی فروشگاه و قفسه انبار در کشور میباشد.

شما میتوانید جهت سفارش و همچنین دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان بخش فروش ما در شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق در تماس باشید تا همکاران ما پاسخگویی پرسش های شما باشند و سفارشات شما از محصولات تولیدی توسط ما از جمله قفسه، قفسه بندی ، قفسه فروشگاهی و قفسه انبار را دریافت نمایند.

قفسه بندی پالت راک قفسه بندی راک