نیم طبقه پیش ساخته مزنین

نیم طبقه پیش ساخته مزنین

تعریف نیم طبقه پیش ساخته مزنین Half-prefabricated floor

قفسه بندی فلزی راک یک قفسه کامل و مادر قفسه بندی های فلزی سنگین و صنعتی محسوب می شود. ساخت و اجرای بالکن پیش ساخته یا نیم طبقه پیش ساخته مزنین از دیگر خصوصیات این قفسه فلزی است که به ارزش آن می افزاید. دسترسی به تمام ارتفاع سالن و سوله بلند دشوار است، همچنین اجرای سوله به صورت چند طبقه هزینه گزافی را به ما تحمیل می نماید، در عوض با هزینه کمتر و طراحی مناسب می توان این بالکن و نیم طبقه پیش ساخته مزنین را ایجاد نمود.

این قفسه بندی فلزی یا نیم طبقه پیش ساخته مزنین Half-prefabricated floor برای انباری که در آن کالای حجیم، که قابلیت چیدن به تعداد زیاد را روی هم دارند مناسب خواهد بود.

نام دیگر قفسه پیش ساخته مزنین، قفسه بندی بالکی راک می‌باشد.

نیم طبقه پیش ساخته مزنین 

مزیت ها نیم طبقه پیش ساخته مزنین Half-prefabricated floor :

– قابلت اتصال سریع قطعات پیش ساخته با پیچ و مهره در نیم طبقه پیش ساخته مزنین
– امکان جابجایی نیم طبقه پیش ساخته مزنین و تغییر شکل آن متناسب با نقشه جدید
– صرفه جویی در سطح فضا با استفاده از نیم طبقه پیش ساخته مزنین
– دسترسی به ارتفاعات بالا توسط نیم طبقه پیش ساخته مزنین
– صرف هزینه پایین تر نیم طبقه پیش ساخته مزنین Half-prefabricated floor در مقایسه با سوله چند طبقه
- امکان گسترش و افزایش وسعت نیم طبقه پیش ساخته مزنین از طرفین و قابلیت ارتقا ارتفاع
– ساخت راه پله پیش ساخته در نیم طبقه پیش ساخته مزنین و نصب در محل
– امکان استفاده از کفپوش ساده و پانل پله مشبک در نیم طبقه پیش ساخته مزنین به منظور کفسازی بالکن پیش ساخته فلزی
– امکان ایجاد طبقه و قفسه بندی به روی ستون های نیم طبقه پیش ساخته مزنین
– قابلیت نصب نیم طبقه پیش ساخته مزنین در فروشگاه ها، املاک تجاری، املاک اداری
– قابلیت اجرا قفسه بندی سبک پس از تکمیل نیم طبقه پیش ساخته مزنین

ابعاد نیم طبقه پیش ساخته مزنین :

ارتفاع هر طبقه در نیم طبقه پیش ساخته مزنین 2 الی 3 متر است. طول دهانه در نیم طبقه پیش ساخته مزنین از 1.5 متر تا 6 متر متغیر است. لازم به توضیح است قفسه بندی بالکی راک قابل اجرا در 1، 2 و 3 طبقه می‌باشد. بنابراین می‌توان از حداکثر ارتفاع سوله استفاده نموده و سازه‌ای بین 2 تا 12 برای نگهداری کالاها طراحی کرد.

قدرت تحمل بار نیم طبقه پیش ساخته مزنین Half-prefabricated floor

برای هر یک متر مربع از نیم طبقه پیش ساخته مزنین با قفسه فلزی راک می توان تحمل بار بین 300 تا 1000 کیلوگرم بر متر مربع را ایجاد نمود.
پیش ساخته بودن و نصب سریع و آسان نیم طبقه پیش ساخته مزنین از دیگر مزایای این سیستم بوده و بدون نیاز به جوشکاری یا رنگ مونتاژ می گردد.
نیم طبقه پیش ساخته مزنین دارای دامنه وسیعی از اندازه با توجه به نوع مواد و ضخامت بکار رفته در سیستم ساخت بوده و قابلیت ترکیب با قفسه بندی بعنوان مکمل را دارد.
نیم طبقه پیش ساخته مزنین به وسیله پلکان، نرده، بالابرهای صنعتی، کانوایر و... تکمیل می گردد.

مشخصات فنی نیم طبقه پیش ساخته مزنین Half-prefabricated floor

1- این شکل قفسه انبار برای افزایش سطح مفید انبار طراحی و تولید می گردد و تماماً پیچ و مهره ای با دهانه و ارتفاع های مختلف می باشد
2- قابلیت طراحی قفسه انبار برای تحمل بارهای مختلف را دارا می باشد و کلیه محاسبات بارهای استاتیک و دینامیک توسط نرم افزارهای مربوطه (SAB - ETABS) شبیه سازی می گردد .
3- قابلیت نصب بالابر و پلکان در قفسه انبار برای جابجایی کالا را دارا می باشد .
4- سطح نیم طبقه بوسیله کفپوش مقاوم آجدار فلزی یا پانل پله آجدار فلزی با توجه به تحمل بارهای مختلف پوشانده می شود .
5- فضای زیر نیم طبقه پیش ساخته جهت حرکت لیفتراک قابل پیش بینی می باشد .
6- سطح بالای نیم طبقه برای بارگذاری کالا و یا ایجاد فضاهای اداری و یا برای جایگزینی میزهای مونتاژ ، مناسب و قابل طراحی می باشد .
7- قابلیت طراحی در چند طبقه با توجه به ارتفاع و استفاده چند منظوره از این سطوح را دارا می باشد .
8- کلیه ستونها این نوع قفسه انبار بوسیله بیس پلیت های مخصوص که دارای پوشش گالوانیزه گرم مطابق استاندارد ASTM/A123 می باشند و رول بولت هیلتی به زمین متصل می گردند .
9- رنگ کلیه ستونها با فام طوسی و کلیه متعلقات راهروبندی با فام طوسی آلکید آمید مایع بوده و در صورت درخواست مشتری با توجه به شرایط آب و هوایی با پوششش رنگ پودر یا گالوانیزه گرم نیز قابل تحویل می باشد .

رادان صنعت شرق تولیدات دیگری همچون  قفسه بندی فروشگاه  را نیز ارائه مینماید که شما میتوانید این محصولات را نیز در صورت نیاز مشاهده نمائید.

شما نیز میتوانید به جمع مشتریان وفادار رادان صنعت شرق ملحق شوید و از محصولات و خدمات ویژه این شرکت تولیدی و صنعتی در زمینه سیستم های قفسه بندی بهره مند شوید. برای دریافت مشاوره و سفارش محصولات تولیدی شرکت از جمله قفسه، قفسه بندی ، قفسه فروشگاهی و قفسه انبار می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و با استفاده از راه های ارتباطی با همکاران ما تماس حاصل فرمایید. شرکت رادان صنعت شرق سعی دارد تا با انجام بهترین خدمات و طراحی، بیشترین بهره وری را از فضای موجود شما در فروشگاهتان در اختیارتان قرار بدهد .