قفسه نان

قفسه نان یا استند نان

قفسه نان یا استند نان Bread stand

گروه نان و غلات در طبقه اول هرم غذایی قرار دارد که بزرگترین بخش هرم است، از این رو باید از مواد غذایی این گروه بیشتر از دیگر گروه های غذایی در طول روز استفاده کرد. قفسه نان و استند نان جایگاه بسیار مهمی در سطح فروشگاهها را دارا می باشد چرا که تولید محصول در فروشگاه و فروش آن به صورت هم زمان نوعی از تبلیغات مدرنی است که امروزه مورد توجه فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای قرار گرفته است.ایده تولید در محل و در اصطلاح show تولید و فروش هم زمان از زمانی در اروپا مطرح شد که سبک جدید از تبلیغات تصویری مورد نظر هایپر مارکت ها قرار گرفت.در فضایی که عطر نان بر ذوق و قریحه مشتری غالب شده است هوش هیجانی مشتری را افزایش داده و در نهایت برای این فروشگاه افزایش فروش به ارمغان خواهد آورد.

تجهیزات فروشگاهی بستری است جهت ارائه محصولات سوپرمارکتی و تناسب این تجهیزات با انواع محصولات تاثیر بسیاری در فروش بهتر آن ها دارد، قفسه نان Bread shelf و استند نان Bread stand شرکت رادان صنعت شرق بر پایه این اصل تولید و ارائه می گردد.

سبد نان باگت یا قفسه نان Bread shelf و یا همان استند نان Bread stand جزء تجهیزات فروشگاهی كارآمد و مفید جهت قراردادن انواع نان های بسته بندی شده از جمله نان باگت و نان ساندويچی می باشد.

استند نان می بایست از مقاومت بالایی در برابر بارهای سنگین برخوردار باشد لذا كارشناسان صنایع قفسه بندی رادان صنعت شرق استفاده از قوطی های سنگین و مقاوم ۲×۲ را برای طراحی اين محصول ضروری می دانند. سبدهای مورد استفاده در اين قفسه بندی نيز از مفتول های مسوار با آبکاری درجه یک بهره برده اند. قفسه نان مجهز به دو چرخ قفل دار و دو چرخ بدون قفل در دو نوع قفسه نان یک طرفه و قفسه نان دو طرفه ارائه می گردند. در پوشش بدنه قفسه نان نيز از رنگ پودری استاتیک با كیفیت بالا استفاده گردیده است.

مشخصات فنی قفسه مخصوص نان

- جنس اجزاء: ورق فولاد مبارکه 2.5 میلی‌متر، پروفيل صنعتی 80×40 و 100×40، چوب راش و رنگ پودر الکترواستاتیک
- ارتفاع: 2.35 متر
- تعداد طبقات: 3 عدد (قابل تغییر بر حسب نیاز مشتری)
- تحمل بار در هر طبقه: 30 تا 35 کیلوگرم
- دارای قابلیت جابجایی طبقات
- دارای امکان نصب لایت باکس به جهت نورپردازی در قفسه
- دارای قابلیت نصب آسان بدون پیچ کردن قفسه به دیوار

با استفاده از استند نان یا قفسه نان میتوانید فروشگاه خود را برای مشتریان جذاب کنید به نوعی که وقتی مشتری وارد فروشگاه شما میشود و مایل به خرید نان است با استفاده از استند نان و قفسه نان که شما برای محصولاتی غلات خود قرار داده اید احساس رضایتمندی بیشتری در خرید داشته باشد . شما با این کار به مشتری خود احترام گذاشته و مشتری نیز احساس خوبی در هنگام خرید از فروشگاه شما بدست می آورد و با همین کار ساده باعث جذب مشتری میشوید . پس استند نان یا قفسه نان میتواند راه خوبی برای جذب مشتری باشد .

قفسه نان که زیرمجموعه تولیدات  قفسه بندی فروشگاه  رادان صنعت شرق میباشد برای فروشگاه های غلات یک نیاز مبرم میباشد زیرا استند نان یا همان قفسه نان باعث نظم در قرار دادن محصولات غلاتی شما در فروشگاه میشود . اگر در فروشگاه خود قفسه نان ندارید ما به شما پیشنهاد میکنیم که از محصولات قفسه نان و استند نان شرکت تولیدی صنعتی رادان صنعت شرق استفاده کنید . محصولات استند نان و قفسه نان رادان صنعت شرق از بالاترین کیفیت تولیدی و ساخت برخوردار است و به شما این اطمینان داده میشود که با استفاده از این محصولات که قفسه نان و استند نان میباشد نیاز خود را در زمینه تجهیزات فروشگاهی مربوط به غلات برطرف سازد . ما با توجه به تجربه و خلاقیت همکاران فنی شرکت برای شما استند نان مخصوص فروشگاه را تولید و عرضه میکنیم .

چگونه فضای داخلی فروشگاه خود را برای دستیابی بهتر مشتری به کالاها با قفسه فروشگاهی طراحی کنیم؟
در هر گروه شغلی که فعال هستید این نکته برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است که چگونه مشتری را به صورت ناخودآگاه به داخل فروشگاه خود دعوت کرده و او را به کالایی که در: شیرینی فروشی، فروشگاه نان، سوپرمارکت، کافی شاپ، رستوران و یا فروشگاه پوشاک خود ارائه می کنید، برسانید. راهکارهای گوناگون علمی و تجربی در این خصوص وجود دارند.

شرکت صنعتی رادان صنعت شرق با تولید انواع قفسه، سیستم قفسه بندی، قفسه فروشگاهی و قفسه انبار بعنوان تولید کننده برتر در این صنعت و بهمراه داشتن تجربه بیش از یک دهه فعالیت در این صنعت، آماده پاسخگویی به نیازهای قفسه بندی شما مشتریان گرامی میباشد.

قفسه نان یا استند نان قفسه نان یا استند نان