پروژه قفسه بندی فروشگاه اتکا مشهد توسط شرکت رادان صنعت شرق

پروژه قفسه بندی فروشگاه اتکا مشهد شعبه بلوار معلم که از نوع قفسه بندی فروشگاهی می باشد توسط شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق اجرا گردیده است. 

اطلاعاتی درباره فروشگاه اتکا مشهد

سازمان اتکا یا سازمان تعاونی مصرف کادر نیروهای مسلح یک هلدینگ تحت مالکیت وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح است. علت شهرت این هلدینگ اقتصادی به دلیل شرکت فروشگاه‌های اتکا است که مالک یکی از قدیمی‌ترین فروشگاه‌های زنجیره‌ای کشور است. اتکا ابتدا در سال ۱۳۴۴ تحت عنوان اتحادیه تعاونی ارتش به وجود آمد. در ادامه در سال ۱۳۸۴ به عنوان شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکا تغییر نام داد. شرکت دیگر شناخته شده این هلدینگ صنام است که طی دهه‌های هفتاد و هشتاد تلویزیون‌های آن برای ایرانیان شناخته شده بود.

آشنایی با قفسه بندی فروشگاهی فروشگاه اتکا مشهد

نصب و اجرای قفسه بندی فروشگاه یکی دیگر از پروژه های انجام شده توسط شرکت رادان صنعت شرق می باشد. فروشگاه اتکا مشهد جهت بهینه سازی فضا، سهولت دسترسی به کالاها و برقراری نظم و ترتیب در چیدمان محصولات ازقفسه بندی فروشگاه استفاده کرده است. در قفسه بندی فروشگاهی محصولات غذایی از بهترین نوع مواد در این سیستم استفاده شده است و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. از مزیت های این نوع قفسه بندی می توان به بهره گیری از حداقل فضای موجود در سطح زمین ،برداشتن محدودیت های موجود جهت گذاشتن اجسام روی یک دیگر، دسترسی آسان تر به محصولات با استفاده از سیستم قفسه فروشگاه و دسته بندی مرتب و طبقه گذاری محصولات گوناگون اشاره کرد.