پروژه قفسه بندی فروشگاه تندیس تبریز توسط شرکت رادان صنعت شرق


پروژه قفسه بندی فروشگاه تندیس تبریز که از نوع قفسه بندی فروشگاه می باشد در تبریز توسط شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق اجرا گردیده است. 

اطلاعاتی درباره فروشگاه تندیس تبریز

هایپر تندیس (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله پرواز تبریز و خیابان پرواز، یاسمن 1، بین فلکه پرواز و میخک 5 واقع شده است. این فروشگاه یکی از سیزده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله پرواز تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ پرواز و همچنین فروشگاه افق کوروش، شیرینی سرای پرواز، ساندویچی رامین، مسجد 14 معصوم و بانک مسکن قرار گرفته است.

آشنایی با قفسه بندی فروشگاهی فروشگاه تندیس تبریز

نصب و اجرای قفسه بندی فروشگاه یکی دیگر از پروژه های انجام شده توسط شرکت رادان صنعت شرق می باشد. فروشگاه تندیس تبریز جهت بهینه سازی فضا، سهولت دسترسی به کالاها و برقراری نظم و ترتیب در چیدمان محصولات ازقفسه بندی فروشگاه استفاده کرده است. در قفسه بندی فروشگاهی سوپرمارکت از بهترین نوع مواد در این سیستم استفاده شده است و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. از مزیت های این نوع قفسه بندی می توان به بهره گیری از حداقل فضای موجود در سطح زمین ،برداشتن محدودیت های موجود جهت گذاشتن اجسام روی یک دیگر، دسترسی آسان تر به محصولات با استفاده از سیستم قفسه فروشگاه و دسته بندی مرتب و طبقه گذاری محصولات گوناگون اشاره کرد.