پروژه قفسه بندی فروشگاهی بازار استقبال سلیمانه عراق توسط شرکت رادان صنعت شرق

پروژه قفسه بندی فروشگاه استقبال سليمانيه عراق که از نوع قفسه بندی فروشگاه می باشد در سال 1394 در عراق توسط شرکت رادان صنعت شرق اجرا گردیده است. 

در مورد فروشگاه استقبال سليمانيه عراق

در شهر سلیمانیه عراق که از بخش های کرد نشین است پاساژهای متعددی وجود دارد. علاوه بر پاساژها، بازار سلیمانیه عراق نیز به عنوان یک مجموعه خرید سنتی نقش زیادی در خرید گردشگران، به ویژه گردشگران اروپایی دارد. در این مطلب به معرفی بازار بزرگ سلیمانیه و معروف ترین مراکز خرید سلیمانیه عراق پرداخته شده است.

1- گراند بازار یا بازار بزرگ سلیمانیه عراق

2- مجید مال از مراکز خرید سلیمانیه عراق

3- سیتی استار مال

4- فامیلی مال بزرگترین مرکز خرید سلیمانیه عراق

5- کاسو مال سلیمانیه

درباره قفسه بندی فروشگاهی فروشگاه استقبال سليمانيه عراق

نصب و اجرای قفسه بندی فروشگاه یکی دیگر از پروژه های انجام شده توسط شرکت رادان صنعت شرق می باشد. فروشگاه استقبال سليمانيه عراق بهینه سازی فضا، سهولت دسترسی به کالاها و برقراری نظم و ترتیب در چیدمان محصولات ازقفسه بندی فروشگاه استفاده کرده است. در قفسه بندی فروشگاهی هایپرمارکت از بهترین نوع مواد در این سیستم استفاده شده است و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. از مزیت های این نوع قفسه بندی می توان به بهره گیری از حداقل فضای موجود در سطح زمین ،برداشتن محدودیت های موجود جهت گذاشتن اجسام روی یک دیگر، دسترسی آسان تر به محصولات با استفاده از سیستم قفسه فروشگاه و دسته بندی مرتب و طبقه گذاری محصولات گوناگون اشاره کرد.