پروژه قفسه بندی پالت راک شرکت تامین کالای قائم توسط شرکت رادان صنعت شرق

پروژه قفسه بندی پالت راک شرکت تامین کالای قائم که از نوع قفسه بندی انبار می باشد در سال 1394 توسط شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق اجرا گردیده است. 

اطلاعاتی درباره شرکت تامین کالای قائم

تاسیس این شرکت با هدف برقراری ارتباط نزدیک و تخصصی تر با مشتریان و توسعه سبد محصولات می باشد.

گروه صنعتی بازرگانی قائم با تجربه دو دهه فعالیت در حوزه قطعات یدکی با مطالعه نیازهای این بازار در سال ۱۳۹۷ با هدف توسعه بازار محصولات خود اقدام به تاسیس شرکت مستقل تامین کالا قائم نمود.

شرکت مهندسی بازرگانی تامین کالا قائم جهت انجام رسالت خود در حوزه بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش قطعات یدکی با کیفیت، علاوه بر توزیع محصولات شرکت کیهان صنعت قائم جهت تکمیل تنوع سبد محصولات خود اقدام به اخذ نمایندگی انحصاری رینگ پیستون از شرکت Prima و سوپاپ خودروهای سنگین از شرکت Auto Ventil نموده است.

در مورد قفسه بندی پالت راک انبار شرکت تامین کالای قائم

نصب و اجرای قفسه بندی پالت راک انبار یکی دیگر از پروژه های انجام شده توسط شرکت رادان صنعت شرق می باشد. شرکت تامین کالای قائم جهت بهینه سازی فضا، سهولت دسترسی به کالاها و برقراری نظم و ترتیب در چیدمان محصولات ازقفسه بندی پانل راک انبار استفاده کرده است. در قفسه بندی انبار از بهترین نوع مواد در این سیستم استفاده شده است و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. از مزیت های این نوع قفسه بندی می توان به بهره گیری از حداقل فضای موجود در سطح زمین ،برداشتن محدودیت های موجود جهت گذاشتن اجسام روی یک دیگر، دسترسی آسان تر به محصولات با استفاده از سیستم قفسه انبار و دسته بندی مرتب و طبقه گذاری محصولات گوناگون اشاره کرد.