پروژه قفسه بندی انبار و فروشگاه بیمارستان رضوی مشهد توسط شرکت رادان صنعت شرق

قفسه بندی انبار بیمارستان رضوی

پروژه قفسه بندی بیمارستان رضوی مشهد که از نوع قفسه بندی انبار و فروشگاه می باشد در سال 1394 توسط شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق اجرا گردیده است. 

اطلاعاتی درباره بیمارستان رضوی مشهد

بیمارستان فوق تخصصی رضوی در شهر مشهد قرار دارد. این بیمارستان، غیردولتی می باشد و وابسته به آستان قدس رضوی است.
بیمارستان رضوی با توجه به دوران فعالیت کوتاه مدت خود توانست ابتدا عنوان درجه یک و سپس برای چندمین سال پیاپی، در سال گذشته عنوان درجه یک عالی را از آن خود کند. کسب جایزه ملی کیفیت یکی دیگر از افتخارات بیمارستان می‌باشد. این در حالی است که بخشهای مختلف آن توسط بازرسان مختلف سازمانهای نظارتی بازبینی می‌شود تا به بیماران خارجی و ایرانی خود این اطمینان را بدهد که در امر درمان بیماران، از آخرین استانداردها و پروتکل‌ها استفاده می‌شود.
این بیمارستان در خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه پیامبر اعظم، بعد از پل قائم واقع شده است.

آشنایی با قفسه بندی فروشگاهی و انبار بیمارستان وضوی

نصب و اجرای قفسه بندی انبار و قفسه بندی فروشگاه یکی دیگر از پروژه های انجام شده توسط شرکت رادان صنعت شرق می باشد. بیمارستان رضوی مشهد جهت بهینه سازی فضا، سهولت دسترسی به کالاها و برقراری نظم و ترتیب در چیدمان محصولات از قفسه انبار و فروشگاه استفاده کرده است. در قفسه بندی انبار بیمارستان از بهترین نوع مواد در این سیستم استفاده شده است و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. از مزیت های این نوع قفسه بندی می توان به بهره گیری از حداقل فضای موجود در سطح زمین ،برداشتن محدودیت های موجود جهت گذاشتن اجسام روی یک دیگر، دسترسی آسان تر به محصولات با استفاده از سیستم قفسه انبار و دسته بندی مرتب و طبقه گذاری محصولات گوناگون اشاره کرد.