پروژه قفسه بندی انبار معادن مس تکنار کاشمر توسط شرکت رادان صنعت شرق

پروژه قفسه بندی مجتمع معادن مس تکنار کاشمر که از نوع قفسه بندی انبار می باشد در سال 1394 توسط شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق اجرا گردیده است. 

درباره معادن مس تکنار کاشمر

مجموعه معادن مس تکنار یکی از غنی ترین معادن پلی متال کشور (حاوی عناصری مانند مس، سرب، روی، مولیبدن و...) است که در استان خراسان رضوی واقع شده است. این مجموعه شامل ۵ محدوده معدنی به نامهای تک۱، تک۲، تک۳، تک۴ و تک۵، که ذخیره آن بیش از چند میلیون تن تخمین زده شده است.

در مورد قفسه بندی صنعتی معادن مس تکنار کاشمر

نصب و اجرای قفسه بندی انبار یکی دیگر از پروژه های انجام شده توسط شرکت رادان صنعت شرق می باشد. مجتمع معادن مس تکنار کاشمر جهت بهینه سازی فضا، سهولت دسترسی به کالاها و برقراری نظم و ترتیب در چیدمان محصولات از قفسه بندی انبار استفاده کرده است. در قفسه بندی صنعتی از بهترین نوع مواد در این سیستم استفاده شده است و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. از مزیت های این نوع قفسه بندی می توان به بهره گیری از حداقل فضای موجود در سطح زمین، برداشتن محدودیت های موجود جهت گذاشتن اجسام روی یک دیگر، دسترسی آسان تر به محصولات با استفاده از سیستم قفسه انبار و دسته بندی مرتب و طبقه گذاری محصولات گوناگون اشاره کرد.