پروژه قفسه بندی پانل راک دو طبقه انبار نمایندگی سایپا توسط شرکت رادان صنعت شرق

پروژه قفسه بندی پانل راک دو طبقه و بالکن شرکت نمایندگی سایپا واقع در مشهد نبش طوس 111 که از نوع قفسه بندی انبار می باشد که توسط شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق اجرا گردیده است. 

آشنایی با شرکت سایپا

شرکت سهامی تولید اتومبیل سیتروئن ایران در سال ۱۳۴۵ تأسیس شد و با تولید انواع مدل‌های “ژیان” فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. نام شرکت در سال ۱۳۵۱ به “شرکت سهامی ایرانی تولید اتومبیل” با نام اختصاری “سایپا SAIPA”  تغییر یافت و تبدیل به شرکت سهامی عام شد. این عنوان به اختصار برگرفته از عبارت فرانسوی “Societe Annonyme Iraniane De Production Automobile” است. در سال ۱۳۷۴ سهام شرکت در بورس اوراق بهادار تهران پذیرفته شد و در سال ۱۳۷۸ با هدف حضور در تمامی زنجیره ارزش صنعت خودرو با خرید بیشترین سهام شرکتهای “پارس خودرو”، “زامیاد” و “سایپا دیزل” تبدیل به گروه خودروسازی سایپا شد.

در مورد قفسه بندی پانل راک انبار نمایندگی سایپا

نصب و اجرای قفسه بندی پانل راک انبار یکی دیگر از پروژه های انجام شده توسط شرکت رادان صنعت شرق می باشد. نمایندگی سایپا جهت بهینه سازی فضا، سهولت دسترسی به کالاها و برقراری نظم و ترتیب در چیدمان محصولات ازقفسه بندی پانل راک انبار استفاده کرده است. در قفسه بندی انبار از بهترین نوع مواد در این سیستم استفاده شده است و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. از مزیت های این نوع قفسه بندی می توان به بهره گیری از حداقل فضای موجود در سطح زمین ،برداشتن محدودیت های موجود جهت گذاشتن اجسام روی یک دیگر، دسترسی آسان تر به محصولات با استفاده از سیستم قفسه انبار و دسته بندی مرتب و طبقه گذاری محصولات گوناگون اشاره کرد.