مقالات تخصصی قفسه

معرفی قفسه بندی هایپرمارکتی

با توسعه تجارت مواد غذایی و بزرگ شدن سوپرمارکت ها و فروشگاه های خورده فروشی، هایپرمارکت ها کم کم جای خود را در میان این صنعت باز کردند. امروزه بیشترین میزان خرید و فروش مواد غذایی در جهان از طریق هایپرمارکت ها صورت می گیرد. در ایران نیز در چند ...

ادامه مطلب ...

چهار C در بازاریابی قفسه فروشگاهی در فروشگاه های خرده فروش

در پروسه و روال فروش کالاهای خرده فروشی و کالاهای با قیمت گران بها یا خاص، چهار اصل اساسی و تعیین کننده در میزان موفقیت فروش نقش ایفا میکنند که به چهار C معروف میباشند که در این مقاله قصد داریم این تکنیک را شرح میدهیم. پس با ما همراه باشید .

ادامه مطلب ...

کارکرد قفسه در فروشگاه های مختلف خرده فروشی

مواد اولیه ساخت، قطعات و سازه هایی که برای ساخت سیستم قفسه بندی فروشگاه خرده فروشی همچون هایپرمارکت، سوپرمارکت و دیگر صنف های خرده فروشی مورد استفاده قرار میگیرد، باید توانایی تحمل وزنی را که بر روی آنها قرار میگیرد را داشته باشند.

ادامه مطلب ...

اهمیت استفاده از سیستم قفسه بندی در انبار

با توجه به نقش بزرگ صنعت در فعالیتهای اقتصادی هر کشوری همچون کشور عزیزمان ایران و اینکه حجم زیادی از سرمایه کارخانجات بصورت کالا در انبارها نگهداری میگردد، ضرورت توجه به بخش انبـار و مسائل مربوط به آن در صنایع روشن میگردد.

ادامه مطلب ...

به گزارش روابط عمومی شرکت رادان صنعت شرق

روش های نوین فروشگاه داری

دقت کرده اید که یک دو سه سالی هست بحث راه اندازی و مدیریت فروشگاه های زنجیره ایی در ایران خیلی باب شده ، همین حالا چند شرکت پخش بزرگ می شناسم که صحبت از احداث فروشگاه های زنجیره ایی میکنند و دوست دارند که مجموعه ایی از فروشگاه های بزرگ مثل هایپر استار را اداره کنند

ادامه مطلب ...