تجهیزات فروشگاهی

قفسه بندی

شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق، با دارا بودن سابقه فعالیت بیش از دو دهه بصورت مستمر در صنعت تولید تجهیزات فروشگاهی stores Equipment در کشور عزیزمان، توانسته است خود را بعنوان یکی از برترین برندهای تولید کننده محصولات و تجهیزات فروشگاهی در کشور مطرح نماید که این افتخار با تلاش همکاران ما در بخش های مختلف بدست آمده است.

شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق با اخذ گواهینامه های بین المللی همچون ISO9001 ، ISO18001 ، ISO10002 و ISO10004 و دیگر گواهینامه های اخذ شده در زمینه ساخت تجهیزات فروشگاهی، توانسته است گامی بلندی در ارتقا سطح کیفی محصولات تولید شده بردارد و محصولات خود را با بهترین کیفیت ارائه نماید.

رادان صنعت شرق با تکیه بر تلاش و پشتکار پرسنل مجرب و متعهد خود، با افتخار اعلام مینماید که کلیه محصولات تولیدی خود در زمینه تجهیزات فروشگاهی همچون قفسه فروشگاهی و قفسه انبار را، طبق استاندارد های روز اروپا تولید مینماید و این موهم باعث گردیده که محصولاتی با کیفیت بالا تولید گردد.
در ادامه به معرفی مجموعه محصولات تولیدی توسط رادان صنعت شرق میپردازیم.

بخشی از تولیدات شرکت رادان صنعت شرق به تولید محصولات و تجهیزات فروشگاهی برای فروشگاه های مختلف همچون هایپرمارکت ها، سوپرمارکت ها و دیگر اصناف اختصاص یافته است. این شاخه از تولیدات ما شامل مجموعه تولیدات زیر میگردد.
محصولاتی همچون استند دوچرخه، استند میز صندوق، سبد حراج، سبد خرید دستی، قفسه آجیل، قفسه پوشاک، قفسه دوطرفه وسط فروشگاهی، قفسه سنگین فروشگاهی، قفسه گرد، قفسه میوه و سبزیجات، قفسه نان و استند نان، قفسه یکطرفه کنار دیواری، کالسکه خرید و چرخ خرید فروشگاهی، گیت و نرده محافظ، میز صندوق و قفسه کتاب که تمامی این محصولات با بالاترین کیفیت و بهترین مواد اولیه، با استاندارد روز اروپا تولید میگردد.

بخش دیگر محصولات تولیدی توسط شرکت رادان صنعت شرق به تولید تجهیزات انبار جهت کاربری ها مختلف در این زمینه اختصاص دارد. این شاخه از تولیدات نیز دارای زیر مجموعه های میباشد که در ادامه به معرفی آنها میپردازیم.
محصولات تولید شده در بخش تجهیزات انبار شامل قفسه بندی پالت راک، قفسه بندی پانل راک، قفسه بندی پیچ و مهره ای، قفسه بندی خود راهرو، قفسه بندی خود سوله، قفسه بندی درایوین راک، قفسه بندی سردخانه ای، قفسه بندی کانتی لور و نیم طبقه پیش ساخته مزنین میباشد که کلیه این محصولات دارای استاندارد تولید قفسه انبار اروپا بوده و در تولید این تجهیزات انبار از بهترین مواد اولیه استفاده گردیده است که این موضوع باعث بالا رفتن کیفیت محصولات گردیده است.

ما براین باوریم که میتوانیم با تولید تجهیزات فروشگاهی با کیفیت و مرغوبیت بالا، از خروج منابع مالی از کشور جلوگیری نمائیم و این موهم با تلاش تمامی بخش های صنعت تولید تجهیزات فروشگاهی و تجهیزات انبار کشور به حقیقت میپیوندد.
شما میتوانید جهت سفارش تجهیزات فروشگاهی stores Equipment تولید شده توسط برند ایرانی رادان صنعت شرق، با واحد فروش ما در ارتباط باشید و آخرین قیمت های تجهیزات فروشگاهی یا تجهیزات انبار مورد نیاز خود را دریافت نمائید. همکاران ما مشتاقانه منتظر تماس شما هستند.

تجهیزات فروشگاهی

شرکت تولیدی رادان صنعت شرق با دارا بودن کادری مجرب و همچنین سابقه درخشان چندین ساله خود در صنعت قفسه کشور و همچنین تولید انواع سیستم قفسه بندی، میتواند بهترین انتخاب برای راه اندازی انواع سیستم های قفسه بندی برای شما بازدیدکننده گرامی میباشد. این شرکت با تولید انواع قفسه فروشگاهی، قفسه انبار و انواع تجهیزات فروشگاهی آماده پاسخگویی به کلیه نیازهای شما عزیزان میباشد. جهت کسب اطلاعات مورد نیاز خود میتوانید با همکاران ما در واحد فروش شرکت رادان صنعت شرق در ارتباط باشید.