قفسه

قفسه

انواع قفسه:

قفسه انواع مختلفی دارد و بسته به نوع استفاده و تکنولوژی آن می تواند به صورت قفسه ثابت و یا قفسه متحرک تقسیم شود. اما مهمترین نوع دسته بندی قفسه را می توان به شکل زیر عنوان نمود:

قفسه فروشگاهی

قفسه فروشگاهی انواع مختلفی دارد که اگر بخواهیم محصولات قفسه رادان را در این زمینه نام ببریم می توان موارد زیر را عنوان نمود:

قفسه انبار

قفسه انبار نیز از دیگر انواع قفسه است که شرکت رادان افتخار تولید محصولات آنرا دارد. انواع قفسه انباری که توسط شرکت رادان تولید می شود به شرح زیر است:

شرکت تولیدی و صنعتی قفسه رادان تولیدکننده انواع تجهیزات قفسه شامل قفسه فروشگاهی و قفسه انبار افتخار دارد محصولاتی از قبیل محصولات زیر تولید نماید:

موارد استفاده قفسه:

قفسه می تواند استفاده های مختلفی داشته باشد. برای مثال ممکن است یک فروشگاه نیاز به تجهیزات فروشگاهی همچون قفسه و قفسه بندی داشته باشد یا یک کارخانه برای انبار محصولات خود نیاز به قفسه بندی داشته باشد. همچنین ممکن است از قفسه به طور شخصی و در منزل نیز استفاده شود. قفسه بندی کتاب و قفسه انباری از جمله نمونه های استفاده از قفسه در منزل است.

کاربردهای قفسه:

قفسه را می توان بسته به نوع کاربرد آن به دسته های و گروه های مختلفی تقسیم نمود اما برای چند نمونه از انواع کاربردهای قفسه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کالاهای مرتبط با قفسه:

قفسه ها در مدل ها و کاربردهای مختلفی استفاده می شوند. چند نمونه از این کاربرها به شرح زیر است:

قفسه رادان صنعت

شرکت رادان صنعت شرق ارائه دهنده انواع سیستم قفسه بندی فروشگاه و قفسه بندی انبار با کیفیت برتر و استاندارد روز اروپا میباشد. در تولید محصولات قفسه بندی فروشگاه رادان صنعت شرق، سعی برآن شده است تا با استفاده از بهترین متریال و مواد اولیه، محصولی با کیفیت و مقاوم را تولید کرده و به مشتریان خود عرضه دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوه خرید محصولات قفسه بندی فروشگاه و همچنین قفسه بندی انبار و همچنین آخرین محصولات تجهیزات فروشگاهی شرکت رادان صنعت شرق، میتوانید با واحد فروش شرکت در ارتباط باشید .