فروشگاه ها و انبارهای صنعتی از مراکزی هستند که حجم بالایی کالا در اندازه های مختلف را نگهداری می کنند. حال تصور کنید این کالاها بدون نظم و ترتیب خاصی در گوشه و کنار این فضاها قرار بگیرند. آن گاه یافتن محصولی خاص برای انباردار و یا مشتریان فروشگاه بسیار طاقت فرسا خواهد بود. قفسه ها این امکان را فراهم می آورند که محصولات و کالاها با نظم در کنار هم قرار گیرند. به طوری که هنگام نیاز به آسانی در دسترس باشند. از این جهت استفاده از سیستم قفسه بندی در فروشگاه و یا انبار کاملا ضروری به نظر می رسد.

قفسه

انواع قفسه فلزی:

قفسه فلزی انواع مختلفی دارد و بسته به نوع استفاده و تکنولوژی آن می تواند به صورت قفسه ثابت فلزی و یا قفسه متحرک فلزی تقسیم شود. اما مهمترین نوع دسته بندی قفسه را می توان به شکل زیر عنوان نمود:

 

مهندسان و متخصصان مجموعه رادان صنعت همواره می کوشند، تمامی قطعات قفسه انبار را با دقت ترسیم نموده و تمامی جزئیات را هنگام طراحی آن ها در نظر داشته باشند. از این رو این قفسه ها کاملا استاندارد ساخته می شوند و از مقاومت مناسبی برخوردار هستند.

شرکت تولیدی و صنعتی قفسه رادان تولیدکننده انواع تجهیزات قفسه شامل قفسه فروشگاهی و قفسه انبار افتخار دارد محصولاتی از قبیل محصولات زیر تولید نماید:

موارد استفاده قفسه فلزی:

اکثر مردم بنا به دلایل گوناگون، یک قفسه ی فلزی را به یک نوع چوبی آن ترجیح می دهند. اول اینکه قفسه بندی فلزی در بسیاری از موارد مقرون به صرفه تر از قفسه بندی چوبی است، دوم اینکه به طور طبیعی شامل ساخت و مهارت بیشتر می باشد.

علاوه بر این قفسه های فلزی به تعمیر و نگه داری زیادی نیازی ندارند و می توان به راحتی آنها را مرتب و تمیز نگه داشت، حتی تعمیر یک قفسه ی فلزی بسیار ساده تر از سعی برای تعمیر کردن یک قفسه ی چوبی است. سه نوع بسیار رایج از فلزات استفاده شده برای قفسه بندی عبارتند از: فولاد ضد زنگ (استیل)، کروم و آهن هستند.

قفسه می تواند استفاده های مختلفی داشته باشد. برای مثال ممکن است یک فروشگاه نیاز به تجهیزات فروشگاهی همچون قفسه و قفسه بندی داشته باشد یا یک کارخانه برای انبار محصولات خود نیاز به قفسه بندی داشته باشد. همچنین ممکن است از قفسه به طور شخصی و در منزل نیز استفاده شود. قفسه بندی کتاب و قفسه انباری از جمله نمونه های استفاده از قفسه در منزل است.

کاربردهای قفسه فلزی:

قفسه را می توان بسته به نوع کاربرد آن به دسته های و گروه های مختلفی تقسیم نمود اما برای چند نمونه از انواع کاربردهای قفسه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کالاهای مرتبط با قفسه فلزی:

قفسه ها در مدل ها و کاربردهای مختلفی استفاده می شوند. چند نمونه از این کاربرها به شرح زیر است:

  • کمد
  • کمد ریلی
  • دکور دیوار
  • قفسه بایگانی ریلی
  • قفسه انبار
  • قفسه فروشگاهی

قفسه قفسه

شرکت رادان صنعت شرق ارائه دهنده انواع سیستم قفسه بندی فروشگاه و قفسه بندی انبار با کیفیت برتر و استاندارد روز اروپا می باشد. در تولید محصولات قفسه بندی فروشگاه رادان صنعت شرق، سعی بران شده است تا با استفاده از بهترین متریال و مواد اولیه، محصولی با کیفیت و مقاوم را تولید کرده و به مشتریان خود عرضه دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوه خرید محصولات قفسه بندی فروشگاه و همچنین قفسه بندی انبار و همچنین آخرین محصولات تجهیزات فروشگاهی شرکت رادان صنعت شرق، میتوانید با واحد فروش شرکت در ارتباط باشید .

 
قفسه بندی

شرکت صنایع قفسه بندی رادان صنعت شرق یکی از بزرگترین تولیدکنندگان قفسه و تجهیزات قفسه بندی افتخار دارد محصولات خود را در قالب محصولات قفسه بندی از جمله قفسه بندی فروشگاهی، قفسه بندی انبار، قفسه بندی مغازه، قفسه بندی فلزی، قفسه بندی پالت راک و سایر محصولات مرتبط در زمینه قفسه بندی ارائه نماید.

چرا قفسه بندی اهمیت دارد؟

در دنیای مدرن امروزی کمتر فروشگاه و انباری را می توان یافت که به تجهیزات قفسه فروشگاهی و قفسه انبار مجهز نباشد و کالاها و اقلام آن بدون نظم و قرارگیری در قفسه های مجزا روی هم انبار شده باشند. استفاده از سیستم های قفسه فروشگاهی و قفسه انبار سبب تسهیل در انجام فعالیت های انبارداری و بهینه سازی فضا می شود به خصوص در انبارها و فروشگاه هایی با تنوع کالای زیاد وجود قفسه بندی انبار و قفسه بندی فروشگاهی الزامی است.

دلایل استفاده از قفسه بندی چیست؟

اگر بخواهیم علل استفاده از قفسه فروشگاهی و قفسه انبار را برشمریم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• استفاده بهینه از فضای انبار با استفاده از قفسه انبار و قفسه فروشگاهی

• از بین بردن محدودیت با قفسه انبار و قفسه فروشگاهی در قرار دادن کالاها روی یکدیگر

شرکت رادان صنعت شرق با تجربه مفید در امر طراحی، تولید و اجرای پروژه های قفسه انبار و تجهیزات انبار، قفسه فروشگاهی با بهره گیری از فناوری روز ماشین آلات پیشرفته و تکیه بر تجربه متخصصین زبده مفتخر به ارائه طرحی نوین و سازگار با کیفیتی برتر به بخش های مختلف صنعت کشور گردیده است.

مبنای محاسباتی و آنالیز مقاومت مصالح براساس استاندارهای معتبر جهانی در زمینه سازه های فلزی انجام می شود و تمامی محصولات در ابتدای پروژه با آزمایشات مختلف درحد تخریب قرار می گیرند.

قفسه بندی قفسه بندی مغازه

انواع قفسه بندی:

از جمله محصولات قفسه بندی که شرکت رادان افتخار تولید آنها را دارد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

قفسه فروشگاهی قفسه بندی انبار

قفسه بندی فروشگاهی:

قفسه فروشگاهی از پرکاربردترین نوع قفسه بندی است که شرکت رادان صنعت امکان تولید انواع آن را دارد. از جمله انواع قفسه فروشگاهی که رادان صنعت تولید می نماید می توان به موارد زیر اشاره نمود:

قفسه بندی انبار:

قفسه بندی انبار: جزء دیگر محصولاتی است که شرکت رادان صنعت شرق امکان تولید آنها را دارد که در انواع زیر می باشد:

سیستم های قفسه بندی همانند سیستم قفسه بندی فروشگاه را می توان به دو گروه تقسیم کرد:

• قفسه بندی ثابت: در سیستم قفسه بندی ثابت، قفسه ها ثابت هستند و امکان جابه جایی ندارند در نتیجه برای دسترسی به هر قفسه وجود یک راهرو الزامی است.

• قفسه بندی متحرک: در قفسه بندی متحرک، قفسه ها قابل حمل و جا به جایی هستند لذا برای دسترسی به چندین ردیف قفسه می توان از یک راهروی مشترک استفاده نمود که باعث صرفه جویی در فضا می شود.

شما می توانید برای مشاهده سایر محصولات شرکت تولید قفسه بندی رادان صنعت شرق از جمله قفسه بندی فروشگاه و قفسه بندی انبار از قسمت محصولات اقدام کنید.