درباره رادان صنعت شرق

شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق در سال 1383 توسط جمعی از مدیران ارشد فعلی  تاسیس و کار خود را با ارزیابی بازارو ایجاد فرایند تولید آغاز کرد. با بسط و توسعه فعالیت‌ها و ارائه خدمات تخصصی امروز شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق سازمانی حرفه‌ای در زمینه امور مهندسی و اجرای انواع پروژه‌های فروشگاهی و انباری به روش‌های نوین است و پروژه‌های متعددی را در سراسر کشور اجرا کرده یادر دست اجرا دارد.

اجرای طرح‌ها در کوتاه‌ترین زمان، هزینه متعارف و کیفیت مطلوب، اهداف مستمر کارفرمایان است. تحقق این اهداف نیازمند وجود تفکر سیستمی، برنامه‌ریزی و  برخورداری از توانایی‌های خاص است . شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق ارائه‌ کننده محصولات و خدماتی است که نیل به این اهداف را ممکن می‌سازند.

شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق، یک شرکت خصوصی ایرانی است که در زمینه ارائه خدمات وتولیدات خود در مراحل پیدایش، برنامه‌ریزی، مطالعات، طراحی، اجرا، تجهیز و بهره‌برداری پروژه‌ها فعالیت می‌نماید و تخصص و تجارب موفق خود را در اختیار کارفرمایان قرار می‌دهد.

تجهیز و به کارگیری گروه‌های تخصصی مختلف با کارایی مناسب درشرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق، تجمیع خدمات ضروری برای راهبری و هدایت طرح‌ها را ممکن ساخته است.شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق با تکیه بر این توانایی، اجرای گستره وسیعی از پروژه‌ها را هدف خود قرار داده است.

شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق از بدو تأسیس سرمایه‌گذاری مناسبی در تحقیق و توسعه داشته است. شناخت، بومی‌سازی و توسعه روش‌ها و سازوکارهای نوین انجام و تحویل تولیدات و خدمات درعرصه داخلی و بین‌المللی، زمینه اصلی فعالیت‌های تحقیق و توسعه درشرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق است.

کارخانه جات شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق درشهرک صنعتی فن آوریهای برتر مشهد واقع شده است و در متراژی بالغ بر 5000 متر مربع فضا و در دو سالن تولید، محل استقرار قریب به ۷۰ نفر از همکاران و دستگاه الات به روز تولید است. وظیفه این افراد هدایت فرایند تولید ،تولید محصولات با کیفیت بنا به سفارش مشتری و انجام امور  پشتیبانی پروژه‌های خارج ازشرکت و توسعه فعالیت‌های آتی سازمان است. شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق علاوه بر دفتر مرکزی در مشهد، دارای پنج دفتر منطقه‌ای در اصفهان،تبریز،بندر عباس،ارومیه،ساری، است

شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق با دهها همکار تمام‌وقت و  همکار پاره‌وقت خود در دفتر مرکزی و پنج دفتر منطقه‌ای  پروژه ها را سازماندهی نموده است، این همکاران از تخصص حرفه‌ای در سطوح بالا برخوردارمیباشند و ارائه خدمات به مشتریان عزیز را تسهیل میکنند.اهداف و خط مشی شرکت رادان صنعت شرق

شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق یک شرکت خصوصی ایرانی است و مشارکت در آبادی میهن اسلامی را بزرگترین افتخار برای خود می‌داند.شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق برای عرضه تولیدات و خدمات حرفه‌ای علمی و تجربی معتبر تأسیس گردید.مدیران ارشدو پرسنل شرکت بر این باور هستند که تنها راه توسعه فعالیت‌های شرکت و داشتن سهم مناسبی از بازار، کسب رضایت مشتریان و ادای تکالیف حرفه‌ای در چارچوب توانمندیهای رو به گسترش شرکت است.
- صداقت در گفتار و رفتار، امانت‌داری و حفظ حقوق کارفرمایان، سرلوحه فعالیت‌های شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق قرار دارد.
- مدیران و کارکنان شرکت تلاش مداوم برای یادگیری تازه‌ها و دستاوردهای علمی و تجربی معتبر جهانی و ملی را مد نظر داشته و آن را عامل موثری برای موفقیت در رقابت‌های حرفه‌ای می‌دانند.
- صنایع قفسه بندی رادان صنعت شرق در تلاش برای ارائه خدمات، مبتنی بر معیارها، ضوابط و استانداردهای معتبر ملی و جهانی برای هریک از امور اصلی و تکرار شونده شیوه نامه‌هایی را تدوین و ملاک عمل قرار داده است.
- صنایع قفسه بندی رادان صنعت شرق شفافیت اقدامات جاری و مستندسازی تجارب را، عاملی برای جلب اعتماد بیش از بیش کارفرمایان فعلی و آتی می‌داند.
- صنایع قفسه بندی رادان صنعت شرق تبادل نظر با دیگر شرکت‌ها و نشر دستاوردهای حرفه‌ای خود را مبنای توسعه و ارتقای خدمات می‌داند.
- صنایع قفسه بندی رادان صنعت شرق در همه حال پایبند اصول اخلاق حرفه‌ای بوده و به صورت ویژه‌ای این امر را در بازاریابی و کسب موفقیت در رقابت ها مورد توجه قرار می‌دهد.
- صنایع قفسه بندی رادان صنعت شرق برای حضور در پروژه‌های بزرگ اولویت خاصی قائل است و تمام تمرکز وتلاش خود را بکار میگیرد تا رضایت مشتریان جلب شود.
- صنایع قفسه بندی رادان صنعت شرق برای ارتقای علمی و تجربی خود، انجام پروژه‌های بزرگ با استفاده از تجارب شرکت‌های معتبر خارجی و بین المللی را غنیمت دانسته و نمونه‌های موفقی را در کارنامه خود دارد.
- صنایع قفسه بندی رادان صنعت شرق تلاش دارد تا دانسته‌ها و تجارب خود را به دانش تبدیل کرده و آن را به بازیگران این صنعت ارائه کند.
- تقویت روحیه ریسک‌پذیری درسازمان و ارائه خدمات منظم ، دقیق ، سریع ، ایمن و مطمئن از مهمترین اهداف شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق است.
- صنایع قفسه بندی رادان صنعت شرق تلاش می‌‌کند تا از طریق فعال سازی علمی واحد تحقیقات و بازار (R&D)و تقویت بازاریابی و شناسائی بازار های جدید و توسعه محدوده فعالیت های شرکت و ایجاد دفاتر مورد نیاز در کشور، به سهم بیشتری از بازار دست یابد.
- این شرکت در جهت تحقق اهداف کیفی با رویکردی فرآیندگرا و مشتری‌گرا، انطباق سیستم مدیریت کیفیت بر منبای (ISO 9001-2008) را مد نظر قرار داده و اهداف کیفیت خود را به صورت سالیانه تعیین می نماید.