قفسه

قفسه

فروشگاه ها و انبارهای صنعتی از مراکزی هستند که حجم بالایی کالا در اندازه‌های مختلف را نگهداری می‌کنند. حال تصور کنید این کالاها بدون نظم و ترتیب خاصی در گوشه و کنار این فضاها قرار بگیرند. آن‌گاه یافتن محصولی خاص برای انباردار و یا مشتریان فروشگاه بسیار طاقت‌فرسا خواهد بود. قفسه ها این امکان را فراهم می‌آورند که محصولات و کالاها با نظم در کنار هم قرار گیرند. به طوری که هنگام نیاز به آسانی در دسترس باشند. از این جهت استفاده از سیستم قفسه بندی در فروشگاه و یا انبار کاملا ضروری به نظر می‌رسد. 

انواع قفسه:

قفسه انواع مختلفی دارد و بسته به نوع استفاده و تکنولوژی آن می تواند به صورت قفسه ثابت و یا قفسه متحرک تقسیم شود. اما مهمترین نوع دسته بندی قفسه را می توان به شکل زیر عنوان نمود:

قفسه فروشگاهی

قفسه فروشگاهی انواع مختلفی دارد که اگر بخواهیم محصولات قفسه رادان را در این زمینه نام ببریم می توان موارد زیر را عنوان نمود:

قفسه انبار

قفسه انبار نیز از دیگر انواع قفسه است که شرکت رادان افتخار تولید محصولات آنرا دارد. انواع قفسه انباری که توسط شرکت رادان تولید می شود به شرح زیر است:

مهندسان و متخصصان مجموعه رادان صنعت همواره می کوشند، تمامی قطعات قفسه انبار را با دقت ترسیم نموده و تمامی جزئیات را هنگام طراحی آن ها در نظر داشته باشند. از این رو این قفسه ها کاملا استاندارد ساخته می شوند و از مقاومت مناسبی برخوردار هستند. 

شرکت تولیدی و صنعتی قفسه رادان تولیدکننده انواع تجهیزات قفسه شامل قفسه فروشگاهی و قفسه انبار افتخار دارد محصولاتی از قبیل محصولات زیر تولید نماید:

موارد استفاده قفسه:

اکثر مردم بنا به دلایل گوناگون، یک قفسه ی فلزی را به یک نوع چوبی آن ترجیح می دهند. اول اینکه قفسه بندی فلزی در بسیاری از موارد مقرون به صرفه تر از قفسه بندی چوبی است، دوم اینکه به طور طبیعی شامل ساخت و مهارت بیشتر می باشد.

علاوه بر این قفسه های فلزی به تعمیر و نگه داری زیادی نیازی ندارند و میتوان به راحتی آنها را مرتب و تمیز نگه داشت، حتی تعمیر یک قفسه ی فلزی بسیار ساده تر از سعی برای تعمیر کردن یک قفسه ی چوبی است. سه نوع بسیار رایج از فلزات استفاده شده برای قفسه بندی عبارتند از : فولاد ضد زنگ( استیل)، کروم و آهن هستند.

قفسه می تواند استفاده های مختلفی داشته باشد. برای مثال ممکن است یک فروشگاه نیاز به تجهیزات فروشگاهی همچون قفسه و قفسه بندی داشته باشد یا یک کارخانه برای انبار محصولات خود نیاز به قفسه بندی داشته باشد. همچنین ممکن است از قفسه به طور شخصی و در منزل نیز استفاده شود. قفسه بندی کتاب و قفسه انباری از جمله نمونه های استفاده از قفسه در منزل است.

کاربردهای قفسه:

قفسه را می توان بسته به نوع کاربرد آن به دسته های و گروه های مختلفی تقسیم نمود اما برای چند نمونه از انواع کاربردهای قفسه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کالاهای مرتبط با قفسه:

قفسه ها در مدل ها و کاربردهای مختلفی استفاده می شوند. چند نمونه از این کاربرها به شرح زیر است:

قفسه قفسه

شرکت رادان صنعت شرق ارائه دهنده انواع سیستم قفسه بندی فروشگاه و قفسه بندی انبار با کیفیت برتر و استاندارد روز اروپا میباشد. در تولید محصولات قفسه بندی فروشگاه رادان صنعت شرق، سعی برآن شده است تا با استفاده از بهترین متریال و مواد اولیه، محصولی با کیفیت و مقاوم را تولید کرده و به مشتریان خود عرضه دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوه خرید محصولات قفسه بندی فروشگاه و همچنین قفسه بندی انبار و همچنین آخرین محصولات تجهیزات فروشگاهی شرکت رادان صنعت شرق، میتوانید با واحد فروش شرکت در ارتباط باشید .