قفسه فلزی

قفسه فلزی

اگر بدنبال یک راه حل ساده و کاربردی برای دسترسی آسان و استفاده حداکثری از فضا برای فروشگاه یا منزل خود میباشید، ما به شما استفاده از سیستم قفسه بندی فلزی را پیشنهاد میدهیم. این مدل سیستم قفسه بندی بعنوان یکی از رایجترین سیستم های قفسه بندی و همچنین یکی از بخش های اصلی در تجهیزات فروشگاهی در جهان، از استقبال خوبی برخوردار میباشد.

در شرایط کنونی و با افزایش روزافزون کالاهای مورد نیاز و مصرفی مردم، کارخانه و فروشگاه ها نیازمند فضای مناسب جهت انبارکردن این اقلام می باشد تا بتوانند نیاز مردم را پاسخگو باشند. از این رو سیستم های قفسه بندی مورد توجه بیشتری قرار گرفته و همواره شاهد ارائه مدل های متنوع آن ها توسط تولیدکنندگان می باشیم. قفسه بندی فلزی قدیمی ترین مدل روش های قفسه بندی انباری و فروشگاهی است که طرفداران بسیاری دارد. راحتی استفاده و نصب سریع و آسان این قفسه ها موجبات گسترش روزافزون آن را فراهم آورده است. به طوریکه قفسه های فلزی رایج ترین روش قفسه بندی در سراسر دنیا تبدیل شده است.

قفسه فلزی 

انواع سیستم قفسه بندی

در حال حاضر سیستم های قفسه بندی مختلفی طراحی شده اند که در سه گروه اصلی قفسه بندی چوبی، قفسه بندی پلاستیکی و قفسه بندی فلزی تقسیم بندی می شوند. در ادامه توضیح مختصری در رابطه با هر یک از این روش ها ارائه می کنیم:

سیستم قفسه بندی چوبی، مناسب استفاده در بوتیک های عرضه لباس، فروشگاه های خشکبار و مکان هایی از این دست می باشد. این قفسه ها اغلب ظاهری زیبا و دلنشین دارند و جهت ایجاد دکوراسیون داخلی جذاب مورد استفاده قرار می گیرند. قفسه های چوبی به دلیل ماهیت چوب، در شرایط مرطوب دوام بالایی نداشته و قابلیت شستشو ندارند. ضمن اینکه تحمل بار آن ها کمتر از قفسه های فلزی می باشد.

سیستم قفسه بندی پلاستیکی در شرایطی مورد استفاده قرار می گیرد که وزن کالاها زیاد نباشد. به عبارت دیگر این قفسه ها مناسب استفاده در انبار اقلام سنگین وزن نمی باشند. ضمن اینکه باید توجه داشت قفسه های ساخته شده از پلاستیک اغلب در طول زمان دچار آسیب شده و شکننده می شوند. از این رو طول عمر کوتاهی دارند.

سیستم قفسه بندی فلزی همانطور که گفتیم رایج ترین شیوه قفسه بندی در جهان است که مزایای متعدد این روش عامل اصلی گسترش استفاده از قفسه های فلزی می باشد. استفاده از فلز در تولید این قفسه ها موجب افزایش تحمل بار آن ها شده و از این جهت مناسب استفاده در انبار کالاهای سنگین وزن و فروشگاه های بزرگ می باشند. ضمن اینکه فلز در طول زمان عمر بیشتری داشته و سال های متمادی قابل استفاده است.

شرکت رادان صنعت شرق تولیدکننده تجهیزات قفسه بندی فلزی برای انبارها و فروشگاه ها می باشد. این مجموعه دارای کادری مجرب بوده و سابقه متمادی در ساخت قفسه های فلزی دارد.

قفسه فلزی در ابتدا به شکل قفسه پیچ و مهره ای یا همان قفسه مشبک وارد بازارهای جهانی گردید و امروزه با توجه به پیشرفت صنعت و نیاز های مختلف ایجاد شده، در مدلهای گوناگونی تولید و به بازار عرضه میگردد. شرکت تولیدی رادان صنعت شرق بعنوان یکی از تولیدکنندگان انواع مختلف قفسه فلزی در ایران میباشد که محصولات خود را با بالاترین کیفیت و مواد اولیه تولید میکند.

قفسه فلزی فروشگاهی در مکانهای مختلف به ویژه فروشگاه ها یا سوپرمارکتها، به علت کارایی و قیمت مناسب کاربرد فراوانی دارد و درصد بالایی از فروشگاه داران به خرید این مدل قفسه اقدام میکنند.

قیمت قفسه فلزی با توجه به حجم و وزن بار لازم برای چیدمان روی قفسه فروشگاهی تعیین میگردد. در قیمت گذاری قفسه فلزی هر چه حجم بار افزایش یابد، به کفه با عرض بیشتری نیاز داریم و همچنین با افزایش وزن بار، در قفسه فلزی ساخته شده باید از ورق ضخیم تری استفاده گردد تا بتواند تحمل وزن کالای بیشتری را داشته باشد، در نتیجه قیمت تمام شده مورد نیاز برای خرید قفسه فلزی فروشگاهی افزایش می یابد. با این توضیحات میتوان گفت که قفسه فلزی در رنج قفسه بندی های ارزان قیمت جای خواهد گرفت.

انواع قفسه فلزی

قفسه بندی فلزی دارای انواع متعددی می باشد که هر کدام مناسب برای محل بخصوصی است و به دلیل تنوع در ابعاد و کاربرد این قفسه ها نمیتوان قیمت ثابتی را برای تولید و فروش آنها تعیین کرد . شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق با بیش از 13 سال فعالیت مستمر در زمینه تولید انواع قفسه و تجهیزات فروشگاهی اجرای سیستم های مختلف قفسه بندی همچون قفسه فروشگاهی و قفسه انبار، آماده ارائه محصولات خود با بالاترین کیفیت و همچنین منطبق با استانداردهای روز اروپا به شما مشتریان عزیز میباشد. ما با استفاده از تجربیات چندین ساله خود، با ارائه خدمات مشاوره و طراحی انبارهای صنعتی از ابتدای ساخت تا بهره برداری نهایی با کمک تیم های اجرایی متخصص در مونتاژ و نصب سیستم های قفسه بندی ، در خدمت مشتریان محترم می باشیم.