قفسه فلزی

قفسه فلزی

اگر بدنبال یک راه حل ساده و کاربردی برای دسترسی آسان و استفاده حداکثری از فضا برای فروشگاه یا منزل خود میباشید، ما به شما استفاده از سیستم قفسه بندی فلزی را پیشنهاد میدهیم. این مدل سیستم قفسه بندی بعنوان یکی از رایجترین سیستم های قفسه بندی و همچنین یکی از بخش های اصلی در تجهیزات فروشگاهی در جهان، از استقبال خوبی برخوردار میباشد.

قفسه فلزی در ابتدا به شکل قفسه پیچ و مهره ای یا همان قفسه مشبک وارد بازارهای جهانی گردید و امروزه با توجه به پیشرفت صنعت و نیاز های مختلف ایجاد شده، در مدلهای گوناگونی تولید و به بازار عرضه میگردد. شرکت تولیدی رادان صنعت شرق بعنوان یکی از تولیدکنندگان انواع مختلف قفسه فلزی در ایران میباشد که محصولات خود را با بالاترین کیفیت و مواد اولیه تولید میکند.

قفسه فلزی فروشگاهی در مکانهای مختلف به ویژه فروشگاه ها یا سوپرمارکتها، به علت کارایی و قیمت مناسب کاربرد فراوانی دارد و درصد بالایی از فروشگاه داران به خرید این مدل قفسه اقدام میکنند.

قیمت قفسه فلزی با توجه به حجم و وزن بار لازم برای چیدمان روی قفسه فروشگاهی تعیین میگردد. در قیمت گذاری قفسه فلزی هر چه حجم بار افزایش یابد، به کفه با عرض بیشتری نیاز داریم و همچنین با افزایش وزن بار، به قفسه فلزی ساخته شده باید از ورق ضخیم تری استفاده گردد تا بتواند تحمل وزن کالای بیشتری را داشته باشد، در نتیجه قیمت تمام شده مورد نیاز برای خرید قفسه فلزی فروشگاهی افزایش می یابد. با این توضیحات میتوان گفت که قفسه فلزی در رنج قفسه بندی های ارزان قیمت جای خواهد گرفت.

انواع قفسه فلزی

قفسه بندی فلزی دارای انواع متعددی می باشد که هر کدام مناسب برای محل بخصوصی است و به دلیل تنوع در ابعاد و کاربرد این قفسه ها نمیتوان قیمت ثابتی را برای تولید و فروش آنها تعیین کرد . شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق با بیش از 13 سال فعالیت مستمر در زمینه تولید انواع قفسه و تجهیزات فروشگاهی اجرای سیستم های مختلف قفسه بندی همچون قفسه فروشگاهی و قفسه انبار، آماده ارائه محصولات خود را بالاترین کیفیت و همچنین منطبق با استانداردهای روز اروپا به شما مشتریان عزیز میباشد . ما با استفاده از تجربیات چندین ساله خود، با ارائه خدمات مشاوره و طراحی انبارهای صنعتی از ابتدای ساخت تا بهره برداری نهایی با کمک تیم های اجرایی متخصص در مونتاژ و نصب سیستم های قفسه بندی ، در خدمت مشتریان محترم می باشد.

قفسه فلزی