قفسه بندی خود راهرو

قفسه بندی خود راهرو

معرفی قفسه بندی خود راهرو یا Shelving hallway

در قفسه بندی خود راهرو Shelving hallway تمام فضای پرت تحت عنوان راهرو حذف می شود و فقط یک راهرو اصلی در این مدل قفسه بندی خود راهرو باقی خواهد ماند که لیفتراک درون آن به منظور دسترسی به هر دهانه تردد می نماید. مهمترین مزیت قفسه بندی خود راهرو همین ویژگی میباشد. انبار فضاهای گران بهایی محسوب شده و بار روی آنها گاها از خود انبار ارزشمند تر خواهد بود. سیستم قفسه بندی خود راهرو حداکثر امکان بهره وری از تمام فضا را با ضریب اطمینان بالا فراهم خواهد داشت.

بارگذاری کالا در قفسه بندی خود راهرو Shelving hallway

گذاشت و برداشت بار بر روی بازوی هر طبقه در قفسه بندی خود راهرو به وسیله لیفتراک انجام می شود. لیفتراک درون هر دهانه از این نوع قفسه انبار وارد شده و بار را از انتهای قفسه چیدمان کرده و به صورت دنده عقب خارج می شود. بدین ترتیب اولین بار قابل برداشت آخرین بار گذاشته شده خواهد بود. به دلیل قرار گیری بار با پالت بر روی بازوی قفسه بندی خود راهرو ، برای چیدمان بار با وزن و حجم زیاد مناسب می باشد.

ابعاد قفسه بندی خود راهرو Shelving hallway

سیستم قفسه بندی خود راهرو تا ارتفاع ۱۰ متر قابل اجراست و پوشش کافی را می تواند ایجاد نماید. دهانه پیش بینی شده برای قفسه بندی خود راهرو ۱۳۵ و ۱۵۰ سانتیمتر است که متناسب با نوع پالت و بار موجود انتخاب خواهد شد. عمق قاب در قفسه بندی خود راهرو نیز از ۴۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر متغیر خواهد بود.

قدرت تحمل بار این مدل قفسه انبار

قفسه بندی خود راهرو Shelving hallway دارای تحمل بار بسیار خوبی است و در گروه قفسه بندی فلزی صنعتی سنگین جای می گیرد.حداکثر وزن هر پالت در این شکل قفسه انبار به همراه بار روی آن می تواند تا میزان ۲۵۰۰ کیلوگرم معادل ۲٫۵ تن انتخاب شود و قفسه بندی خود راهرو را بر اساس آن طراحی نمود.

مزیت ها قفسه بندی خود راهرو

- بارگذاری کالاهای بیشتر در قفسه بندی خود راهرو با افزایش عمق کانالها یا راهروها
- افزایش تراکم پالتهای بار نسبت به سطح (تا 70%)
- کاهش استفاده از سطح انبار با استفاده از قفسه بندی خود راهرو Shelving hallway
- کاهش هزینه های نگهداری (هر پالت) و هزینه کل در انبار
- ایمنی و راحتی این نوع قفسه در عملکرد سیستم
- برای نگهداری بارهای مشابه با حجم و وزن یکسان
- تنوع کم با گردش سریع ایده آل
- نگهداری بارهای مشابه در قفسه بندی خود راهرو با حجم یکسان، تنوع کم با گردش سریع

اجزای قفسه بندی خودراهرو

بازو و ریل خودراهرو بازو : در سیستم خودراهرو با تنوع در سایز و تحمل به همراه ریل که نقش تکیه گاه و محل قرارگیری پالت را دارد ، در واقع بخشی از کانالی است که لیفتراک از میان آن تردد می کند و به خودراهرو دامنه کاربردی وسیعی می دهد .
قاب :یکی از مهمترین بخش های این شکل قفسه انبار نگهداری است که شامل ستون مهاربندی ضربدری و افقی با اتصال پیچ مهره ای ، کفی ستون و رول بلت اتصال قاب به زمین می باشد.
ستون : ستون در سیستم قفسه بندی خودراهرو از نوع قوطی می باشد که مطابق با ابعاد روبرو متناسب با نیاز مشتری انتخاب می شود.
کفی ستون : به منظور اتصال ستون به زمین و توزیع بار روی کف زمین و کمک به ایستایی سیستم کفی ستون با رول بلت مخصوص به زمین متصل می شود .
توری پشت قفسه : برای جلوگیری از ریزش بار بنا به درخواست مشتری در پشت مهاربندی انتهای راهرو نصب می گردد.
پوشش رنگ قفسه بندی خود راهرو از رنگ پودر تمام استاتیک است و رنگ بندی آن در حالت پیش فرض به رنگهای طوسی روشن و نارنجی میباشد.

محصولات   قفسه بندی فروشگاه  از دیگر تولیدات شرکت رادان صنعت شرق میباشد که شما میتوانید انواع محصولات   قفسه بندی فروشگاه  را نیز در صفحه قفسه فروشگاهی رادان صنعت شرق مشاهده فرمائید.

کارشناسان بخش فروش ما در شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق آماده پاسخگویی به پرسش های شما بصورت رایگان و همچنین دریافت سفارشات شما از محصولات تولیدی توسط ما از جمله قفسه، قفسه بندی ، قفسه فروشگاهی و قفسه انبار میباشند.