قفسه سنگین فروشگاهی

قفسه سنگین فروشگاهی

معرفی قفسه سنگین فروشگاهی

قفسه سنگین فروشگاهی Heavy shelf shop جهت بارگذاری اقلام سنگین درقفسه های فروشگاه طراحی گردید است و در سیستم قفسه بندی فروشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد.

از جمله قابلیت های قفسه سنگین فروشگاهی میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

• به علت قرار گرفتن پایه جلو طبقات قفسه سنگین فروشگاهی Heavy shelf shop از تحمل بار بالای برخوردار میباشد.
• قفسه سنگین فروشگاهی با ستون دوبل قابل ارائه در ابعاد و رنگ های مختلف میباشد.
• قابلیت نصب سریع و آسان این نوع  قفسه بندی فروشگاه 
• قفسه سنگین فروشگاهی جهت ساخت و اجرای بالکن فروشگاهها و سردخانه استفاده میشود
• قفسه سنگین فروشگاهی مناسب جهت بارهای سنگین و حجیم
• قابلیت افزایش یا کاهش طبقات قفسه سنگین فروشگاهی
• امکان تنظیم فاصله بین طبقات در قفسه سنگین فروشگاهی
• پوشش رنگ الکترو استاتیک قفسه سنگین فروشگاهی
• استفاده از ورق گالوانیزه درقفسه ها

قفسه سنگین فروشگاهی Heavy shelf shop جهت سوپر مارکت های بزرگ و هایپرمارکت ها با ابعاد قابل تغییر در اندازه‌های 200، 235، 270 و 300 سانتیمتر و عمق 80 سانتیمتر و طول 98 و 120 سانتیمتر بصورت قفسه یکطرفه کنار دیواری و قفسه دوطرفه وسط فروشگاهی قابل استفاده می باشد. جهت تقویت بیشتر در عمق زیاد قفسه سنگین فروشگاهی از زاویه های خاص این قفسه ها که از جلو به ستونهای پروفیلی به ابعاد 80×40 و 100×40 میلیمتر وصل می شود استفاده می گردد. قفسه سنگین فروشگاهی در بارگذاری اجناس با ابعاد بزرگ و وزن زیاد مانند لوازم خانگی قابل استفاده می باشد.

در این مبحث سعی ما بر این است که شما کاربر عزیز با تجهیزات مورد نیاز یک فروشگاه آشنا شده تا به راحتی بتوانید آن تجهیزات را جهت استفاده در فروشگاه خود بکار بگیرید.

بازویی قفسه فروشگاهی

جهت استقرار کفی اول که معمولا 52 سانتی متر میباشد. از پایه ستون که توضیحات آن در بالا داده شد استفاده می گردد و برای استقرار کفی 39 و 26 از بازویی استفاده می گردد. این قطعات به شکل های متنوعی ساخته میشوند. ضخامت ورق در این قطعه معمولا 2.5 میلی متر میباشد و می تواند بصورت دو حالت ایستایی ساخته شود که کفی در دو حالت صاف و زاویه دار روی آن قرار گیرد. البته در انواع معمولی آن بازویی به صورت لچک ساخته شده و صرفا کفی را در یک حالت میتوان استفاده نمود بهترین بازویی حداقل از ورق 2.5 و دارای دو حالت ایستایی می باشد.

پشتی این نوع قفسه فروشگاهی

این قطعه صرفاً جهت بسته شدن پشت قفسه کاربرد دارد و هیچگونه فشار و تحمل باری روی آن نیست به همین خاطر معمولا جهت ساخت آن از ورق ضعیف استفاده میکنند. معمولاً برای ساخت پشتی از ورق 0.8 میلیمتر استفاده میگردد.

پاخور این نوع قفسه فروشگاهی

این قطعه در زیر قفسه نصب شده و زیبایی خاصی به قفسه میدهد و معمولا رنگ آن با رنگ جاکارتی و یا تاج هماهنگ است. ضخامت این ورق معمولاً با کفی برابر است و ارتفاع آن بسته به طراحی شرکت تولید کننده دارد. این قطعه باید قابلیت آن را داشته باشد که به راحتی از جای خود خارج شود تا بتوان به سهولت زیر قفسه را نظافت نمود.

جاکارتی یا لیبل قفسه فروشگاهی

این قطعه در انواع مختلف ساخته می شود که معمولا یا آلومینیوم همراه با ورق رنگی در آن استفاده می شود و یا بصورت پلاستیک مخصوص به نام UPVC ساخته می گردد که استفاده از آن بسته به شرکت سازنده دارد. البته نوع پلاستیکی آن جدیدتر می باشد زیرا در آن محل درج قیمت کالا در نظر گرفته شده است.

شما میتوانید جهت کسب مشاوره رایگان و راهنمایی در رابطه با نحوه خرید محصولات شرکت رادان صنعت شرق که شامل محصولات قفسه، قفسه بندی و قفسه فروشگاهی میباشد با واحد فروش شرکت رادان صنعت شرق در ارتباط باشید . همکاران ما مشتاقانه منتظر تماس شما هستند .

 

قفسه سنگین فروشگاهی قفسه سنگین فروشگاهی