گیت و نرده محافظ

گیت و نرده محافظ

انواع گیت و نرده محافظ:

یکی از بهترین تجهیزات فروشگاهی که میتواند در فروشگاه ها مفید باشد در ورودی و خروجی فروشگاه هایی که در آنها رفت و آمد مشتریان زیاد می باشد گیت و نرده محافظ protective fence and gate و یا همان گیت فروشگاهی می باشد.

گیت و نرده محافظ به نام‌هایی همچون گردون فروشگاهی و یا گیت ورود و خرج نیز شناخته می‌شود. این محصول با توجه به شکل ظاهری خود از اجزای مختلفی تشکیل شده است. اما در همه مدل‌های آن دو جزء پایه و گردون همواره وجود دارند. پایه موظف به نگهداری گردون بوده و به روی زمین بست می‌شود و بخش گردون نیز محل عبور از گیت بوده که دارای قابلیت چرخش است.

ویژگی های گیت و نرده محافظ

از جمله ویژگی های گیت و نرده محافظ یا گیت فروشگاهی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
• گیت و نرده محافظ protective fence and gate برای هدایت مشتری به داخل و یا خارج فروشگاه نصب میشود
• قابلیت تولید گیت و نرده محافظ از لوله فولادی یا فولاد ضد زنگ ( استنلس استیل ) طبق سفارش مشتری
• گیت و نرده محافظ دارای لوله های جداکننده قابل تنظیم در فواصل و طول های مختلف طبق سفارش مشتری
• قابلیت باز شدن گیت و نرده محافظ protective fence and gate بطور کامل و قابلیت استفاده از دو جهت
• گیت و نرده محافظ با قابلیت نصب راحت

چرا گیت و نرده محافظ اهمیت دارد؟

معمولا از گیت و نرده محافظ protective fence and gate در سیستم  قفسه بندی فروشگاه  برای نظم در ورود و خروج مشتریان استفاده میشود . گیت و نرده محافظ بعنوان یکی از تجهیزات مهم فروشگاهی در هایپر مارکت ها و فروشگاه های زنجیره ای بزرگ ، حتما باید تهیه شود زیرا عدم وجود گیت و نرده محافظ در فروشگاه باعث ازدحام جمعیت در زمان شلوغی فروشگاه میشود و نارضایتی خریدار را به همراه دارد . مدیران فروشگاه ها میتواند با خرید گیت و نرده محافظ از شرکت رادان صنعت شرق ، در بوجود آوردن نظم در فروشگاه خود کار بزرگی را انجام دهند .
معمولا این مدل تجهیزات فروشگاهی در ابتدای افتتاح یک فروشگاه ، تهیه و مورد استفاده قرار میگیرد و گاها هم مدیران این مدل تجهیزات فروشگاهی را بعد از راه اندازی فروشگاه خود تهیه میکنند . گیت و نرده محافظ معمولا از دو نوع مواد اولیه تهیه میگردد . اولین نوع مواد اولیه که مورد استفاده و سفارش مشتریان میباشد لوله فولادی است که به منظور استفاده در فروشگاه بکار میرود . نوع دیگری از مواد اولیه ای که مورد استفاده میباشد و از استقبال بیشتری هم برخوردار است فولاد ضد زنگ ( استنلس استیل ) است که طبق سفارش مشتری تهیه و تحویل داده میشود .
گیت و نرده محافظ بسیار آسان نصب میشود . شما همچنین میتوانید گیت و نرده محافظ را بصورت کامل از هم باز کنید و در دو جهت نیز میتوانید از آن استفاده کنید . گیت و نرده محافظ را میتوات در فواصل گوناگون و بر اساس نیاز قرار داد . لوله های جداکننده ای که در این نوع نرده فروشگاهی تولید میشود قابل تنظیم در فواصل و طول های مختلف است که بسته به نیاز مشتری تولید میگردد .
شرکت رادان صنعت شرق بعنوان برترین شرکت تولیدی در زمینه قفسه ، قفسه بندی ، قفسه فروشگاهی ، قفسه انبار و تجهیزات فروشگاهی در ایران ، میتواند بک انتخاب مناسب برای شما باشد . همکاران ما با تمام تلاش سعی برآن دارند که محصولاتی با کیفیت بالا در اختیار شما عزیزان قراردهند تا موجب رضایت شما گردند .

شرکت  تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق با بیش از یک دهه فعالیت مستمر در صنعت قفسه بندی و همچنین بعنوان برترین برند تولید کننده قفسه از جمله انواع قفسه ها، سیستم های قفسه بندی، انواع تجهیزات و متعلقات قفسه فروشگاهی و همچنین مدل های گوناگون قفسه انبار ، آماده پاسخگویی به کلیه نیازهای قفسه بندی شما مشتریان گرامی میباشد .

گیت و نرده محافظ