پروژه قفسه بندی فروشگاه آستان قدس رضوی مشهد توسط شرکت رادان صنعت شرق

پروژه قفسه بندی فروشگاه آستان قدس رضوی مشهد که از نوع قفسه فروشگاهی می باشد در سال 1394 توسط شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق اجرا گردیده است. 

اطلاعاتی درباره آستان قدس رضوی مشهد

آستان قدس رضوی سازمانی شبه‌ دولتی در ایران است که در شهر مشهد مستقر می باشد. آستان قدس رضوی به مجموعهٔ حرم، دستگاه ها، نهادها، ادارات فرهنگی، شرکت های صنعتی متعلق به این مجموعه گفته می شود. بخش های اقتصادی این سازمان دارای درآمد و سودآوری بالایی هستند زیرا از طرفی از پرداخت مالیات معاف هستند و همچنین از امتیازاتی همچون اراضی و املاک موقوفاتی بهره مند می باشد. تولیت این سازمان توسط رهبر جمهوری اسلامی منصوب می شود.

آشنایی با قفسه بندی فروشگاهی آستان قدس رضوی 

نصب و اجرای قفسه بندی فروشگاه یکی دیگر از پروژه های انجام شده توسط شرکت رادان صنعت شرق می باشد. فروشگاه آستان قدس رضوی مشهد جهت بهینه سازی فضا، سهولت دسترسی به کالاها و برقراری نظم و ترتیب در چیدمان محصولات از قفسه بندی فروشگاه استفاده کرده است. در قفسه بندی فروشگاهی از بهترین نوع مواد در این سیستم استفاده شده است و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. از مزیت های این نوع قفسه بندی می توان به بهره گیری از حداقل فضای موجود در سطح زمین، برداشتن محدودیت های موجود جهت گذاشتن اجسام روی یک دیگر، دسترسی آسان تر به محصولات با استفاده از سیستم قفسه فروشگاه و دسته بندی مرتب و طبقه گذاری محصولات گوناگون اشاره کرد.