قفسه بندی

قفسه بندی

شرکت صنایع قفسه بندی رادان صنعت شرق یکی از بزرگترین تولیدکنندگان قفسه و تجهیزات قفسه بندی افتخار دارد محصولات خود را در قالب محصولات قفسه بندی از جمله قفسه بندی فروشگاهی ، قفسه بندی انبار ، قفسه بندی مغازه ، قفسه بندی فلزی ، قفسه بندی پالت راک و سایر محصولات مرتبط در زمینه قفسه بندی ارائه نماید.

چرا قفسه بندی اهمیت دارد؟

در دنیای مدرن امروزی کمتر فروشگاه و انباری را می توان یافت که به تجهیزات قفسه فروشگاهی و قفسه انبار مجهز نباشد و کالاها و اقلام آن بدون نظم و قرارگیری در قفسه های مجزا روی هم انبار شده باشند. استفاده از سیستم های قفسه فروشگاهی و قفسه انبار سبب تسهیل در انجام فعالیت های انبارداری و بهینه سازی فضا می شود به خصوص در انبارها و فروشگاه هایی با تنوع کالای زیاد وجود قفسه بندی انبار و قفسه بندی فروشگاهی الزامی است.

دلایل استفاده از قفسه بندی چیست؟

اگر بخواهیم علل استفاده از قفسه فروشگاهی و قفسه انبار را برشمریم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• استفاده بهینه از فضای انبار با استفاده از قفسه انبار و قفسه فروشگاهی

• از بین بردن محدودیت با قفسه انبار و قفسه فروشگاهی در قرار دادن کالاها روی یکدیگر

شرکت رادان صنعت شرق با تجربه مفید در امر طراحی، تولید و اجرای پروژه های قفسه انبار و تجهیزات انبار، قفسه فروشگاهی با بهره گیری از فناوری روز ماشین آلات پیشرفته و تکیه بر تجربه متخصصین زبده مفتخر به ارائه طرحی نوین و سازگار با کیفیتی برتر به بخش های مختلف صنعت کشور گردیده است.

مبنای محاسباتی و آنالیز مقاومت مصالح براساس استاندارهای معتبر جهانی در زمینه سازه های فلزی انجام می شود و تمامی محصولات در ابتدای پروژه با آزمایشات مختلف درحد تخریب قرار می گیرند.

قفسه بندی قفسه بندی مغازه

انواع قفسه بندی:

از جمله محصولات قفسه بندی که شرکت رادان افتخار تولید آنها را دارد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

قفسه فروشگاهی قفسه بندی انبار

قفسه بندی فروشگاهی:

قفسه فروشگاهی از پرکاربردترین نوع قفسه بندی است که شرکت رادان صنعت امکان تولید انواع آن را دارد. از جمله انواع قفسه فروشگاهی که رادان صنعت تولید می نماید می توان به موارد زیر اشاره نمود:

قفسه بندی انبار:

قفسه بندی انبار: جزء دیگر محصولاتی است که شرکت رادان صنعت شرق امکان تولید آنها را دارد که در انواع زیر می باشد:

سیستم های قفسه بندی همانند سیستم قفسه بندی فروشگاه را می توان به دو گروه تقسیم کرد:

• قفسه بندی ثابت : در سیستم قفسه بندی ثابت، قفسه ها ثابت هستند و امکان جابه جایی ندارند در نتیجه برای دسترسی به هر قفسه وجود یک راهرو الزامی است.

• قفسه بندی متحرک : در قفسه بندی متحرک ، قفسه ها قابل حمل و جا به جایی هستند لذا برای دسترسی به چندین ردیف قفسه می توان از یک راهروی مشترک استفاده نمود که باعث صرفه جویی در فضا می شود.

شما می توانید برای مشاهده سایر محصولات شرکت تولید قفسه بندی رادان صنعت شرق از جمله قفسه بندی فروشگاه و قفسه بندی انبار از قسمت محصولات اقدام کنید.