قفسه بندی خود سوله

قفسه بندی فلزی خود سوله

تعریف قفسه بندی خود سوله Shelving Their niches :

به قفسه بندی فلزی که به اندازه کافی قدرتمند طراحی شده باشد که بتوان سقف و دیوار را به روی آن اجرا نمود و تحمل بارهای جانبی را داشته باشد به گونه ای که نیاز به ساخت سالن یا سوله را به صورت جداگانه مرتفع سازد، قفسه بندی خود سوله می گویند.

قفسه بندی خود سوله Shelving Their niches نیاز ساخت سوله و قفسه بندی را به طور همزمان مرتفع می نماید و قفسه بندی خود سوله یک راه حل اقتصادی بسیار مناسب برای کاهش هزینه زیاد ایجاد سوله به منظور استفاده انبار نگهداری مواد و کالا می باشد.

کاربرد قفسه بندی خود سوله Shelving Their niches :

قفسه بندی خود سوله را می توان جایگزین هر سوله و سالنی که به منظور نگهداری و انبار نمودن مواد و کالا ساخته می شود نمود. منظور ایجاد برخی از این سوله و سالن ها که ایجاد می شود را می توان انبار کالا و محصول، سردخانه های زیر صفر و بالای صفر، قطعات یدکی خودرو و … برشمرد.

ویژگی و مزایا قفسه بندی خود سوله Shelving Their niches :

- عدم نیاز این مدل قفسه انبار به پی سازی سنگین و صرفه جویی در ساخت و بتن ریزی فونداسیون
- افزایش ظرفیت نگهداری انبار در قفسه بندی خود سوله
- استفاده از کل فضای ایجاد شده بوسیله قفسه بندی خود سوله به عنوان انبار به صورت مفید
- امکان گذاشت و برداشت بار در قفسه بندی خود سوله با لیفتراک و یا استاکر کرین
- قابلیت ایجاد ارتفاع و دسترسی به ارتفاعات بالا تا متراژ ۲۵ متر توسط قفسه بندی خود سوله
- کاربرد قفسه بندی خود سوله درانبارهای کالا و محصول، سردخانه ها، خودرو سازیها
- کاهش سرمایه گذاری با قفسه بندی خود سوله در زمین و ساختمان
- طراحی قفسه بندی خود سوله با در نظر گرفتن اثرات باد و زلزله و برف
- طراحی قفسه بندی خود سوله Shelving Their niches در برابر فشار های جانبی و ایستایی

قدرت و تحمل بار Shelving Their niches :

حداکثر قدرت تحمل بار پیش بینی شده در این شکل قفسه انبار به صورت استاندارد برای هر طبقه قفسه بندی فلزی خود سوله ۳۰۰۰ کیلوگرم معادل ۳ تن است.

رنگ قفسه بندی فلزی خود سوله

قاب و اجزا قفسه بندی خود سوله رنگ آلکید یا اپوکسی هوا خشک یک یا دو لایه میباشد و بازو ها و اتصالات رنگ آلکید یا اپوکسی مایع یا پودری میباشد.

سقف و دیوار Shelving Their niches :

سقف و دیوار این مدل قفسه انبار با استفاده از مصالح سبک و پیش ساخته خواهد بود که از قدرت عایق بندی صوتی و حرارتی خوبی نیز برخوردار می باشند.
قفسه بندی انباری خود سوله ، یک راه حل ویژه و با صرفه جویی بسیار زیاد برای صنایعی است که بدون ساخت سوله و صرفا با کمک سیستم نگهداری تصمیم به ایجاد انبارهای خود دارند. قفسه بندی خود سوله در واقع یک نوع قفسه بندی انباری پالت راک مخصوص است .

کارشناسان واحد فروش رادان صنعت شرق آماده پاسخگویی به کلیه پرسش های شما بصورت کاملاً رایگان و همچنین دریافت کلیه سفارشات شما از محصولات تولیدی شرکت از جمله قفسه، قفسه بندی ، قفسه فروشگاهی و قفسه انبار میباشند. رادان صنعت شرق با تکیه بر بیش از یک دهه فعالیت در صنعت ایران زمین ، با افتخار در خدمت شماست.

قفسه بندی فلزی خود سوله قفسه بندی فلزی خود سوله