مقالات تخصصی قفسه

خرید تجهیزات بالابر

به عنوان یک متخصص سیستم قفسه بندی در زمینه مدیریت مواد، برای خرید و فروش تجهیزات بالابر کارکرده مواردی را می دانیم. معمولا یک سوال رایج که مشتریان قفسه ما می پرسند، در مورد مزایای تجهیزات جدید و استفاده شده است.

ادامه مطلب ...

5 روش برای بهبود بهره وری یا راندمان انبار

راندمان کاری یا بازده کاری را می توان نسبت کار انجام شده به مقدار زمان و انرژی سرمایه گذاری تعریف کرد. در استاندارد های انبار، این موضوع به این معنی است که چگونه بتوان سریع و بدون سختی محصول را از قفسه به دست مشتری منتقل کرد.

ادامه مطلب ...

سوالات متداول در سیستم قفسه بندی پایه دار

برای شروع یک پروژه سازمان دهی انبار، ابتدا باید مشخص کنید که کدام نوع قفسه بندی متناسب نیازهای محصول و انبارداری شما است. اکثر کسب و کارها از انواع قفسه های پالت راک استفاده می کنند، اما قفسه بندی پالت همیشه راه حل مناسبی برای ذخیره سازی نیستند.

ادامه مطلب ...

روند ذخیره سازی کارتنی چگونه است و چگونه میتوان از آن استفاده کرد

حرکت دادن و جابجایی کالاها در قفسه پالت ها می تواند یک کار دشوار و وقت گیر باشد که این کار یک کار غیر منطقی است که می تواند زمان را برای وظایف مهم دیگر بگیرد، بنابراین این کار باید به اندازه کافی سریع و کارآمد و کاملا مناسب انجام شود.

ادامه مطلب ...

قفسه های تایر برای ذخیره سازی وسایل خودرویی

قفسه های تایر ضرورتی هستند که سازماندهی و ذخیره سازی را ساده تر می سازند. قفسه های جدید تایر از قفسه بندی پرچ شده بدون پیچ سود می برند. این فرآیند، گردآوری، پیاده سازی، و گردآوری مجدد را با استفاده از ابزار ساده ای مانند چکش لاستیکی ساده تر می سازد.

ادامه مطلب ...

جلوگیری از سقوط ها در محل کار

سقوط ها اولین علت مرگ و میر کارگران ساختمانی بوده و یکی از شایع ترین دلایل حوادث در تمام صنایع قفسه بندی می باشد. می توان به سادگی و با استانداردهای مناسب ایمنی قفسه ها از اکثر سقوط ها در محل کار پیشگیری کرد. ایمنی کارگران می بایست اولویتی برای هر تجارت باشد تا از عواقب ویران کننده حوادث جلوگیری نماید.

ادامه مطلب ...

در فصل زمستان در انبار قفسه خود ایمن شوید

در صنعت قفسه بندی که آکنده از کار طاقت فرسا و کارگرانی که سختی فراوانی را برای انجام کار متحمل می شوند، آگاه بودن از بسیاری از خطراتی که می توانند بصورت بالقوه در طول این ماه های سرد در تولید قفسه به شما آسیب برسانند، بسیار مهم می باشد.

ادامه مطلب ...

تعمیر قفسه بندی پالت راک

قفسه بندی انبار و قفسه بندی پالت راک ستون فقرات انبار شما هستند. این دو مورد قطب مرکزی تجارت شما بوده و سرمایه گذاری های شما به آنها بستگی دارند، بنابراین چرا به آنها اهمیت ندهید؟

ادامه مطلب ...