قفسه انبار

قفسه انبار

قفسه انبار چیست ؟

در دنیای امروز شما دیگر نمی توانید انبار یا فروشگاهی را بیابید که مجهز به سیستم های قفسه بندی از جمله سیستم قفسه بندی فروشگاه و قفسه بندی انبار نباشد. در طی این سال ها و با گذر زمان اغلب فناوری های مورد استفاده دگرگون شده و پیشرفت قابل توجی داشته اند؛ در این بین استفاده از سیستم های قفسه بندی در فروشگاه و انبارها نیز پیشرفت چشمگیری پیدا کرده و در هر بخش با توجه به نیاز مشتری تولید و به کار گرفته می شوند. صاحبان کارخانه ها و کارگاه ها دریافته اند به کمک سیستم های قفسه بندی انبارهای صنعتی قادر هستند، فضای تحت اختیارشان را بهینه نموده و به بهترین شکل ممکن از آن بهره بگیرند.

استفاده از قفسه بندی سبب بهبود کیفیت و راحت تر شدن فعالیت های کارخانه ای و تولیدی بخصوص در بخش انبارداری کارخانجات و ایجاد فضای بهینه از سطح زمین شده است که این امر بخصوص در انبارهای کارخانجات، مراکز خرید و فروشگاه ها، با اشکال مختلف و در طراحی گوناگون ساخته می شود.

قفسه بندی انبارهای صنعتی

بدلیل در اختیار داشتن مقدار فضا کم و کوچک که برای مرتب کردن محصولات باید وجود داشته باشد، قفسه بندی و انسجام دادن به اجسام و همچنین محصولات در انبارها بسیار مهم است. در این بین انتخاب سیستم قفسه بندی که متناسب با مکان و اجسامی که قرار است برروی آن قرار گیرد بسیار حائز اهمیت میباشد.

انباری ها محیط هایی هستند که به صورت خیلی زیادی نیازمند متمایز شدن و جداسازی هستند مخصوصا زمانیکه مخزن و قفسه بندی در آنها به کار میروند.
 قفسه بندی ها ممکن است به طور عالی راحت در خانه به کار برده شوند و یا اینکه در اداره به احتمال خیلی زیاد به مقدار لازم قوی و محکم نباشدکه بتواند انباشته سازی یا قرارگیری فوق العاده وسایل سنگین یا پالت های پر از کالا را رسیدگی و سازماندهی کند. فکر درست کردن قفسه بندی های ایجاد شده در انباری ها برای ادامه داشتن آن ها برای فعالیت های  سنگین انباری ، نیازمند تراکم بالایی برای  ذخیره سازی می باشند. 

بعنوان نمونه در یک فروشگاه زنجیره ای، نیاز یک فروشنده به قفسه بندی بیش از سایر اجزای داخلی دیگر است که باید قفسه ها و طبقاتی بطوری تعبیه گردد که مشتری بتواند براحتی به همه محصولات دسترسی داشته باشد و برای برداشتن محصول از درون قفسه با مشکل مواجه نشود و همچنین باید به شکلی نیز تعبیه گردد که رفت و آمد در بین قفسه ها نیز به آسانی صورت گیرد. انواع متفاوتی از قفسه بندی فروشگاه و قفسه انبار و طبقه بندی در فروشگاه ها و انبارهای مختلف، برای محصولات وجود دارد که با توجه به نیاز مشتری توسط شرکت های قفسه بندی انبار در سراسر کشور تولید میگردد.

کارکرد اصلی قفسه انبار چیست؟

ما برای شما دلایل استفاده از قفسه انبار را به شرح زیر آورده ایم که شما را به استفاده از سیستم قفسه انبار ترغیب میکند:
1- بهره گیری از حداقل فضای موجود در سطح زمین
2- برداشتن محدودیت های موجود جهت گذاشتن اجسام روی یکدیگر
3- دسترسی آسانتر به محصولات با استفاده از سیستم قفسه انبار
4- دسته بندی مرتب و طبقه گذاری محصولات گوناگون
5- برقراری نظم و ترتیب در چیدمان محصولات

مراحل ساخت قفسه انبار چیست؟

برای ساخت قفسه انبار باید مراحل زیر را جهت طی نمود که این مراحل شامل روال زیر میباشد:

ابتدا باید با بررسی اولیه و بازبینی میدانی از مکانی که نیاز به سیستم قفسه بندی دارد و اندازه گیری دقیق آن و اینکه مکان مورد نظر به چه نوع از جنس و در چه ابعادی باید قفسه گذاری شود به طراحی سیستم قفسه بندی می پردازند.

سپس بعد از طراحی سیستم قفسه بندی نوبت به انتخاب جنس قفسه مورد نظر است و در مرحله بعد برش کاری آن و بعد از این مراحل به قسمت های جوشکاری، رولفرم، پانچ اتوماتیک، پرسکاری ( پانچ و خم کاری) می باشد و در مرحله بعدی رنگ کاری قفسه ها و در بعضی موارد عایق کاری و شستشو محصول و در نهایت نصب در محل مورد نیاز می باشد.

انواع قفسه انبار

شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق، طراح، سازنده و ارائه دهنده انواع سیستم های قفسه انبار با بهترین کیفیت ساخت و همچنین مطابق با آخرین استانداردهای روز اروپا میباشد و بعنوان برترین تولیدکننده سیستم های قفسه بندی در کشور، محصولات خود را با بهترین کیفیت و بهترین قیمت به شما عزیزان ارائه میدهد. محصولات قفسه انبار شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق شامل موارد زیر میباشد :

کاربر گرامی شما میتوانید جهت دریافت اطلاعات کامل محصولات شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق که شامل انواع قفسه انبار صنعتی، قفسه بندی انبار منزل، قفسه بندی مشبک و تجهیزات فروشگاهی میشود، با همکاران ما در واحد فروش شرکت در تماس باشید و آخرین لیست قیمت های تجهیزات انبار و قفسه فروشگاهی های موجود را دریافت نمائید و در صورت نیاز، سیستم قفسه بندی انبار مدنظر خود را سفارش داده تا همکاران ما، سفارشات شما را با بهترین کیفیت و خدمات در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

شرکت تولیدی رادان صنعت شرق با دارا بودن کادری مجرب و همچنین سابقه درخشان چندین ساله خود در صنعت قفسه کشور و همچنین تولید انواع سیستم قفسه بندی، میتواند بهترین انتخاب برای راه اندازی انواع سیستم های قفسه بندی برای شما بازدیدکننده گرامی میباشد. این شرکت با تولید انواع قفسه فروشگاهی، قفسه انبار و انواع تجهیزات فروشگاهی آماده پاسخگویی به کلیه نیازهای شما عزیزان میباشد. جهت کسب اطلاعات مورد نیاز خود میتوانید با همکاران ما در واحد فروش شرکت رادان صنعت شرق در ارتباط باشید.

قفسه انبار رادان صنعت قفسه انبار رادان صنعت

مجموعه رادان صنعت شرق می کوشد قفسه های انبار را با کیفیت بالا و از بهترین مواد اولیه تهیه نماید تا قدرت تحمل بار آن ها افزایش یابد. از این رو صاحبان انبارهای صنعتی می توانند اطمینان داشته باشند؛ قفسه های انبارشان بسیار مقاوم هستند و تا وزن اعلام شده از سوی متخصصان رادان صنعت، توانایی تحمل بار را دارند.  نکته دیگری که باید بیان کنیم قیمت قفسه انبار ساخت این شرکت است که بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

در اینجا ذکر این نکته خالی از لطف نیست، که به کمک قفسه بندی انبار می توانید فضای بیشتری برای ذخیره سازی کالاهای خود داشته باشید. ضمن اینکه با استفاده از این تجهیزات، سوله انبار شما بسیار منظم و مرتب شده و کالاها در بهترین شرایط ممکن نگه داری می شوند. بدین صورت میزان خسارات وارده به مجموعه شما از طریق آسیب دیدن اجناس ذخیره شده بسیار کاهش یافته و در دراز مدت سود قابل توجهی عایدتان خواهد شد.