مقالات تخصصی قفسه

جلوگیری از سقوط ها در محل کار

سقوط ها اولین علت مرگ و میر کارگران ساختمانی بوده و یکی از شایع ترین دلایل حوادث در تمام صنایع قفسه بندی می باشد. می توان به سادگی و با استانداردهای مناسب ایمنی قفسه ها از اکثر سقوط ها در محل کار پیشگیری کرد. ایمنی کارگران می بایست اولویتی برای هر تجارت باشد تا از عواقب ویران کننده حوادث جلوگیری نماید.

ادامه مطلب ...

در فصل زمستان در انبار قفسه خود ایمن شوید

در صنعت قفسه بندی که آکنده از کار طاقت فرسا و کارگرانی که سختی فراوانی را برای انجام کار متحمل می شوند، آگاه بودن از بسیاری از خطراتی که می توانند بصورت بالقوه در طول این ماه های سرد در تولید قفسه به شما آسیب برسانند، بسیار مهم می باشد.

ادامه مطلب ...

تعمیر قفسه بندی پالت راک

قفسه بندی انبار و قفسه بندی پالت راک ستون فقرات انبار شما هستند. این دو مورد قطب مرکزی تجارت شما بوده و سرمایه گذاری های شما به آنها بستگی دارند، بنابراین چرا به آنها اهمیت ندهید؟

ادامه مطلب ...

معرفی قفسه بندی هایپرمارکتی

با توسعه تجارت مواد غذایی و بزرگ شدن سوپرمارکت ها و فروشگاه های خورده فروشی، هایپرمارکت ها کم کم جای خود را در میان این صنعت باز کردند. امروزه بیشترین میزان خرید و فروش مواد غذایی در جهان از طریق هایپرمارکت ها صورت می گیرد. در ایران نیز در چند ...

ادامه مطلب ...

چهار C در بازاریابی قفسه فروشگاهی در فروشگاه های خرده فروش

در پروسه و روال فروش کالاهای خرده فروشی و کالاهای با قیمت گران بها یا خاص، چهار اصل اساسی و تعیین کننده در میزان موفقیت فروش نقش ایفا میکنند که به چهار C معروف میباشند که در این مقاله قصد داریم این تکنیک را شرح میدهیم. پس با ما همراه باشید .

ادامه مطلب ...

کارکرد قفسه در فروشگاه های مختلف خرده فروشی

مواد اولیه ساخت، قطعات و سازه هایی که برای ساخت سیستم قفسه بندی فروشگاه خرده فروشی همچون هایپرمارکت، سوپرمارکت و دیگر صنف های خرده فروشی مورد استفاده قرار میگیرد، باید توانایی تحمل وزنی را که بر روی آنها قرار میگیرد را داشته باشند.

ادامه مطلب ...